Ada Huja No.10--Giubileo - Predlozi

Informacije o Alfa Romeo klubu Srbija, diskusije Alfista o Alfizmu i predstojećim događajima...
Korisnikov avatar
starac vujadin
Contact:
Garaža: Laguna Coupe, Smart
Lokacija: Stari grad
Lokacija: Stari grad
Postovi: 4319
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 6:27 pm

Re: Ada Huja No.10--Giubileo - Predlozi

Uto Maj 09, 2017 8:20 am

Defile vozila je standardna aktivnost auto skupova. Bilo bi dobro da se to ubuduće organizuje, to vole gosti iz drugih zemalja, gradova, a i znači u marketinškom smislu... Za to treba koordinacija s MUP-om i pitanje je da li može to da se sada organizuje, a što se tiče itinerera mogla bi recimo da se organizuje vožnja oko Kalemegdana, gde se vozila Velika nagrada Beograda 1939. Lep je itinerer, obilazi se tvrđava, vidi se reka,
a protok saobraćaja je normalan. Jedino je krizno za kolonu s pešačkim prelazom na završetku Kenz Mihailove ulice. Inače, tu trku je Alfa bojkotovala zbog ratne napetosti i to nije loše da se zna ako se bude organizovalo i ako neko daje izjavu za medije. Taj deo grada grada gravitira Huji, ne mora da se prolazi kroz srce grada i pravi haos. Mesto za okupljenje može biti stari depo Parking servisa kod Vidin kapije koji je koliko znam napušten...ili Dunavska ulica...ili Luka Beograd...ili auto kuća Kompresor ako hoće da izađu u susret - to bi i njima išlo u prilog. U povratku može da se ide preko Luke, tu nema nikakvog krkljanca, izađe se odmah na Višnjičku ulicu i Huja je tu odmah...jedino što mora da se prođe jednim delom kroz Cigan malu :) , ali dobro...alternativno može i Venizelisova ulica, Dunav stanica, Bule. despota Stefana i samo pravo... Ako može ove godine bilo bi ok, ako ne može eto ideje za sledeću.
Acqua-Olio-Benzina
Korisnikov avatar
Dragon
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: Giulietta 1.4 Distinctive
ex GTV Cup 2.0 TS
ex 156 JTD SP
ex 147 2.0 TS
ex147 1.9JTDm
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 6395
Pridružio se: Uto Maj 26, 2009 6:43 pm

Re: Ada Huja No.10--Giubileo - Predlozi

Uto Maj 09, 2017 8:38 am

Odlični predlozi.
John Lennon - 2600 Sprint, SS, Pope John Paul II - Sei (Alfa 6), Sophia Loren - Duetto, Frank Zappa - 1969 GTV, Ralph Lauren - 8C2900B, Nick Mason - TZ-1, John F. Kennedy - Giulietta Spider, Eric Clapton - 6C 2500 Super Sport, Dragon - GTV Cup.
Korisnikov avatar
Sauriann
Drug Član
Drug Član
Garaža: Stelvio 2.2 Q4 Lusso

ex Giulietta 2.0 TCT
ex MiTo 1.4 Turbo Benzina 155
ex 156 jtd mjet 16V SW
Lokacija: Novi Beograd
Postovi: 4868
Pridružio se: Sub Okt 30, 2010 7:39 am

Re: Ada Huja No.10--Giubileo - Predlozi

Uto Maj 09, 2017 8:49 am

Što se tiče vremena isto mislim da je kasno od 16h zbog ljudi sa strane...Ok ukoliko događaj traje dva dana ali samo za jedan dan odmah pola istog baciti u vodu je bzv. Gužve u glavnom gradu uvek stoje kao problem ali se mogu rešiti. Npr. organizovanjem i jasno komuniciranje manjih mesta okupljanja na mapi koje će predvoditi ekipa iz organizacije u zavisnosti ko gde živi ili poznaje taj deo grada. Na Huju se može stići iz više pravaca. Saobraćajnu policiju svakako treba na vreme alarmirati i iscimati se oko prijave rute i skupa. Birajte najlepšu alfu po modelima kako bi više ljudi bilo motivisano da učestvuje (npr. svakom učesniku po više namenskih stikera). Starac dobro kaže za taj deo grada koji gravitira ka Huji da može lepo da se iskoristi, naročito deo oko Kališa je prelep za vožnju.
Korisnikov avatar
MareKG
Garaža: Alfa Romeo GT JTDm
Lokacija: Kragujevac
Postovi: 1036
Pridružio se: Ned Dec 20, 2015 6:56 pm

Re: Ada Huja No.10--Giubileo - Predlozi

Uto Maj 09, 2017 9:07 am

Najlepše Alfe po modelima, apsolutno se slažem :podrzava
Jer starije Alfe nemaju nikakve šanse od novijih, što i nije baš realno takmičenje.
Korisnikov avatar
Coo
Garaža: ex 147 '07 JTDm 8v
Yeti TDI 4x4
Lokacija: BGD
Lokacija: Beograd
Postovi: 508
Pridružio se: Čet Apr 25, 2013 7:42 am

Uto Maj 09, 2017 9:08 am

Na 5 Huja sam bio do sada, iskreno mene ne zanima ni vožnja po stazi, ni Dilema, ni kanap, ni zvuk... dođem da vidim Alfe kojih ima po forumu, a jedinstvena prilika da ih vidim sve i uživo. Nisam drug član, ne idem na Košutnjak. Ispoštovao sam Jerotija (ne znam čoveka lično) kada je bila prosidba, ali nisam išao u kafić. Zanimljiv događaj. Tako da ima nas i takvih što bi rekao Goxy "ostvarenih ljudi" koje ne zanima puno osim automobila. Bilo bi lepo ako postoji mogućnost pre 16h makar da se poređaju Alfe na nekom velikom parkingu. Huja je prošle godine bila tesna.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
If it ain't broke, don't fix it.
Korisnikov avatar
Sauriann
Drug Član
Drug Član
Garaža: Stelvio 2.2 Q4 Lusso

ex Giulietta 2.0 TCT
ex MiTo 1.4 Turbo Benzina 155
ex 156 jtd mjet 16V SW
Lokacija: Novi Beograd
Postovi: 4868
Pridružio se: Sub Okt 30, 2010 7:39 am

Re: Ada Huja No.10--Giubileo - Predlozi

Uto Maj 09, 2017 9:20 am

Nabavite hotspot sa internetom za goste iz inostranstva, to ljudima mnogo znači ukoliko žele da sa lica mesta strimuju ili postuju fotke sa skupa. Šifru im delite prilikom ulaska na parking kada vidite tablice...Može i nekoliko dobrovoljaca (koji imaju viška neta) da teteruju konekciju.
Korisnikov avatar
srecko_mata
Contact:
Garaža: Ex. Alfa Romeo GT 1.9 jtd 16v
Alfa Romeo Giulietta 2.0
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 439
Pridružio se: Sre Okt 26, 2016 9:55 am

Re: Ada Huja No.10--Giubileo - Predlozi

Uto Maj 09, 2017 9:38 am

MareKG napisao:Najlepše Alfe po modelima, apsolutno se slažem :podrzava
Jer starije Alfe nemaju nikakve šanse od novijih, što i nije baš realno takmičenje.
:podrzava


mozda i ovo moze biti kao zanimljiva vrsta takmicenja

a procitao sam i predlog za voznju po gradu, meni to zvuci super, samo se treba iscimati da se najavi u policiji i to je sve, mislim da nije neka komplikacija oko toga.. i slazem se da skup moze da pocne i ranije, realno cetiri sata prodje kao nista ako ima dosta sadrzaja vezanih za skup.
:arflag
Samo lagano, i pun gas.
Korisnikov avatar
Boxa
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Contact:
Garaža: Stelvio QV
Lokacija: Beograd
Postovi: 2965
Pridružio se: Sub Dec 26, 2015 2:40 pm

Re: Ada Huja No.10--Giubileo - Predlozi

Uto Maj 09, 2017 9:42 am

koliko dobra fora hahaha ludi ameri :lol:
Korisnikov avatar
Zex
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: ex ar147mjtd '05
ex ar147mjtd TI '07
ex ar159 mjtd '09
ex ar GT Q2 271hp '04
ex R.I.P. AR 155 v6 Q2 frankenstein
exAr giulieta 1750 QV
ar 33 1.7ie/16v
ar 75 rosso di beleza
Subi impreza sti 300hp
Lokacija: BEOGRAD
Lokacija: UMKA
Postovi: 4076
Pridružio se: Sre Dec 03, 2014 7:50 pm

Re: Ada Huja No.10--Giubileo - Predlozi

Uto Maj 09, 2017 9:43 am

Pa jel vi mislite da nesto od tih predloga nije pokusano?
1. skup pred huju i jeste planiran na parkingu pre ulaska u bg...
2.voznja do avala i nazad je put u ambis..pokusali smo da se organizujemo sa restoranima koji tamo rade,zauzeti zbog svadbi ili nisu izasli u susret
3.svezi momci koji su ubaceni za pomoc tako neceg su zakazali,otputovali

Uostalom,beograd nije banjaluka,tamo postoje jos uvek "ljudi" kod nas ovde ne,ovo je beograd i sve se papreno naplacuje..pocev od restorana,skupa,pooarkinga..
Prvenstveno treba odvojiti slobodno vreme za bilo kakvu organizaciju,pred skup,za skup i nakon skupa...kome ce to firme dozvoliti??potrebno je i ljydstva,a boban prica gluposti za 15ak ljudi...15 profesionalnih organizatora da,15ak amatera palih sa neba ne!
Nazalost,osudjeni smo samo na huju,ako je bude..
Predlog za najlepsu alfu po modelu je odlicna!!!
Falcon:

Jbt,kod tebe sve sad i za odmah
Korisnikov avatar
Zillgian
Garaža: '07 AR159, 2.4 JTDm Q4
ex '02 AR156, 1.9 JTD
Lokacija: Bijeljina
Lokacija: Bijeljina
Postovi: 1437
Pridružio se: Pet Maj 01, 2009 12:07 am

Re: Ada Huja No.10--Giubileo - Predlozi

Uto Maj 09, 2017 10:02 am

Ima li šanse da se NAVAK ugovori za neki od skupova?
Korisnikov avatar
BobanR
Garaža: Brera 2.4
Lokacija: Kragujevac
Postovi: 3703
Pridružio se: Čet Jul 31, 2014 8:34 pm

Re: Ada Huja No.10--Giubileo - Predlozi

Uto Maj 09, 2017 10:02 am

Zex, cilj ove teme je da neko iznese predlog, a onda ti, obzirom da si uključen u organizaciju, kažeš šta je potrebno da bi se to ostvarilo, ili zašto. To šta može sa 15 ljudi, molim te nemoj da mi objašnjavaš, imao sam prilike više puta da testiram. I nek ostane ova tema na predlozima, nema razloga da se odgovara sa "jel' misliš da se nismo setili?" To niko ne kaže, hajde da ovo ostane konstruktivna tema. Imamo "onu" za debatovanje
zexmaster gt napisao: 1. skup pred huju i jeste planiran na parkingu pre ulaska u bg...
Jel' je ovo i dalje plan ili se odustalo? Daj još neku informaciju
zexmaster gt napisao: 2.voznja do avala i nazad je put u ambis..pokusali smo da se organizujemo sa restoranima koji tamo rade,zauzeti zbog svadbi ili nisu izasli u susret
Slažem se da je vožnju komplikovano organizovati u kratkom roku
zexmaster gt napisao:3.svezi momci koji su ubaceni za pomoc tako neceg su zakazali,otputovali
Napiši gde i za šta fale ljudi, možda se javi neko drugi.
Sébastien Loeb napisao:...Ore taj snijeg kao kombajn sjeno...
Korisnikov avatar
Zex
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: ex ar147mjtd '05
ex ar147mjtd TI '07
ex ar159 mjtd '09
ex ar GT Q2 271hp '04
ex R.I.P. AR 155 v6 Q2 frankenstein
exAr giulieta 1750 QV
ar 33 1.7ie/16v
ar 75 rosso di beleza
Subi impreza sti 300hp
Lokacija: BEOGRAD
Lokacija: UMKA
Postovi: 4076
Pridružio se: Sre Dec 03, 2014 7:50 pm

Re: Ada Huja No.10--Giubileo - Predlozi

Uto Maj 09, 2017 10:26 am

Napisao sam u okruglom stolu,mozda nisi tamo ili nisi ispratio?
Nemam vise ni jedan info,dok se ne vidi hoce li biti skupa uopste...
Falcon:

Jbt,kod tebe sve sad i za odmah
Korisnikov avatar
BobanR
Garaža: Brera 2.4
Lokacija: Kragujevac
Postovi: 3703
Pridružio se: Čet Jul 31, 2014 8:34 pm

Re: Ada Huja No.10--Giubileo - Predlozi

Uto Maj 09, 2017 10:27 am

Nemam pristup toj temi
Sébastien Loeb napisao:...Ore taj snijeg kao kombajn sjeno...
Korisnikov avatar
Dragon
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: Giulietta 1.4 Distinctive
ex GTV Cup 2.0 TS
ex 156 JTD SP
ex 147 2.0 TS
ex147 1.9JTDm
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 6395
Pridružio se: Uto Maj 26, 2009 6:43 pm

Re: Ada Huja No.10--Giubileo - Predlozi

Uto Maj 09, 2017 10:30 am

NAVAK smo pokusali da dogovorimo kad je bilo izvesno da od Huje i voznje Alfi na stazi nema nista. Medjutim, posle ponovnog sastanka i novih uslova, Huja je dogovorena i Alvirovicu sam rekao da odustajemo i da planiramo veliki skup za septembar.

Medjutim, ovaj info moze da iskoristi neko ko ce se ubuduce cimati oko toga. Jer ja da trosim svoje kredite i veze, a da ispadam smesan kad treba da se otkazuje prica, ne zelim.

Isto je i sa Borkovicem, zvao sam ga licno i ugovorio da postane clan kluba i da doedje na Huju. Ko zna koliko komentara sam obrisao sa fejsa gde ka politicki napadaju alfisti...Sramota...tako da meni je sve jasno, malo je ljudi ovde za koje bih ponovo nesto radio. Premalo.
John Lennon - 2600 Sprint, SS, Pope John Paul II - Sei (Alfa 6), Sophia Loren - Duetto, Frank Zappa - 1969 GTV, Ralph Lauren - 8C2900B, Nick Mason - TZ-1, John F. Kennedy - Giulietta Spider, Eric Clapton - 6C 2500 Super Sport, Dragon - GTV Cup.
ZE
ZEPP 46
Drug Član
Drug Član

Re: Ada Huja No.10--Giubileo - Predlozi

Uto Maj 09, 2017 10:33 am

:podrzava
kako kaze Jerotije..90 % clanova je protiv naseg nacina rada. U pravu si..premalo. Zato neka nastavi ko ima podrsku
Korisnikov avatar
G0XY
Garaža: Mito QV
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd-Bele Vode
Postovi: 6713
Pridružio se: Pet Nov 20, 2009 12:21 pm

Re: Ada Huja No.10--Giubileo - Predlozi

Uto Maj 09, 2017 10:35 am

A da bi mogli i malo da razmišljamo o NAVAK okupljanju,kotizacija je bila itekako potrebna.
Kako je to pojedinim članovima veliki problem i povod za raspravu,a ovde nasuprot uvreženom mišljenju nekih članova ne vlada apsolutizam,ovakav vid okupljanja na Huji neće se održati,jer im je mnogo da daju 600din,a da zauzvrat tako malo dobiju na Huji...
Gospodo ekonomisti,ostavljamo vam svu korespodenciju oko organizacije,jer oko tog pitanja nijedna kritika nije na mestu.
Peđa,molim te da se izvineš Duci Borkoviću u naše ime,jer nije u redu da dođe na ovako jedan bedan skup.
A Man's Got to Know His Limitations...
Korisnikov avatar
Sauriann
Drug Član
Drug Član
Garaža: Stelvio 2.2 Q4 Lusso

ex Giulietta 2.0 TCT
ex MiTo 1.4 Turbo Benzina 155
ex 156 jtd mjet 16V SW
Lokacija: Novi Beograd
Postovi: 4868
Pridružio se: Sub Okt 30, 2010 7:39 am

Re: Ada Huja No.10--Giubileo - Predlozi

Uto Maj 09, 2017 10:42 am

Ovo sa merenjem visine je strava fora, svakako bi moglo da se uvrsti. Ukoliko se veći broj ljudi bude odlučio za vožnju kartingom(a hoće) možete do skupa napraviti reklamne potkape koje ne bi smele biti skuplje od majice (na autokomercu npr. koštaju 200 din). Uraditi lep dizajn sa brojem 10 i mapom staze/logom kluba, nešto što ljudima može da ostane za uspomenu (npr. skroz crvena ili zelena sa quadrifoglio oznakom u belom krugu).
Korisnikov avatar
Zex
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: ex ar147mjtd '05
ex ar147mjtd TI '07
ex ar159 mjtd '09
ex ar GT Q2 271hp '04
ex R.I.P. AR 155 v6 Q2 frankenstein
exAr giulieta 1750 QV
ar 33 1.7ie/16v
ar 75 rosso di beleza
Subi impreza sti 300hp
Lokacija: BEOGRAD
Lokacija: UMKA
Postovi: 4076
Pridružio se: Sre Dec 03, 2014 7:50 pm

Re: Ada Huja No.10--Giubileo - Predlozi

Uto Maj 09, 2017 10:45 am

Na navaku skup bi bio slicnih takmicenja na huji,uz par inovacija,a kotizacija za stazu bi bila 15-20e....neko bi to dao??mozda nas dvadesetak,uz unosnu finansijsku pomoc kluba...otom potom
Falcon:

Jbt,kod tebe sve sad i za odmah
Korisnikov avatar
Marko NS
Contact:
Garaža: AR Brera 2.0jtdm
ex AR 156 2.0jts
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 564
Pridružio se: Ned Jul 04, 2010 7:31 am

Re: Ada Huja No.10--Giubileo - Predlozi

Uto Maj 09, 2017 10:55 am

+1 za izbor najlepše Alfe po modelu/ generaciji
+1 za podkape, ja bi je sigurno kupio

Predlog za prepodnevni skup- pokažite malo kulturnu stranu Beograda. Siguran sam da će svima sa strane biti zanimljivo da posete muzej automobila ili avijacije, a i mnogima odavde jer ih je malo ko obišao. Cena sumnjam da bi bila visoka jer se uvek nude popusti za grupne posete, a trošak se može podeliti po posetiocima.

Slovenci i Istrani su bili oduševljeni što smo nakon prošlogodišnjeg skupa u NS, prošetali malo Petrovaradinskom tvrđavom pa smo iskoristili priliku i obišli i katakombe sa vodičem za 300din po glavi. Isto tako- jedna od prethodnih Huja bila je kad i Noć Muzeja, obišli smo muzej Avijacije i Kuću cveća- ex YU je i dalje vrlo zanimljiva tema na ovakvim skupovima :lol:
Living for the open roads.
ivan149
Garaža: Alfa Romeo 159
Lokacija: bih
Postovi: 485
Pridružio se: Sre Apr 19, 2017 9:58 pm

Uto Maj 09, 2017 12:51 pm

Momci nemojte ulaziti u konfrotacije,
Moj savjetsatnica vam je prekasna, ja koji sam imao namjeru doci nemam nista od toga ako susret krece u 16 h jer od prilike oko 18 se moram gibat nazad jer mi treba 4 sata do kuce, a radi 2 sata mi ne pada na pamet dolaziti.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Korisnikov avatar
Zillgian
Garaža: '07 AR159, 2.4 JTDm Q4
ex '02 AR156, 1.9 JTD
Lokacija: Bijeljina
Lokacija: Bijeljina
Postovi: 1437
Pridružio se: Pet Maj 01, 2009 12:07 am

Re: Ada Huja No.10--Giubileo - Predlozi

Uto Maj 09, 2017 1:35 pm

Kad se priča o Duci Borkoviću i NAVAKu, odnosno o pljuvačini istih i nipodaštavanju truda da se nešto uradi, izuzetno mi je dobro poznata priča kad se polomiš da nešto uradiš i organizuješ a dežurni kritičari koji ionako ništa ne rade i kojima je čitav svijet kriv za sve i svja, samo znaju da rade upravo to - da kritikuju.

Ovdje na forumu ima dovoljno vrijednih, sposobnih i prije svega, dobronamjernih ljudi. Za neke od njih svi znamo ko su, jer se svakodnevno trude da pomognu i ostalima, koje ni ne poznaju. Za neke druge "diskretne heroje", da ih tako nazovem, možda ne znamo, ali to ne znači da je njihov doprinos išta manje bitan.

Moj savjet je da se sve to organizuje unutar samog udruženja, da se dogovore sponzori, uslovi učešća i tek onda da se priča razglasi dalje, kad to već dođe pred samu realizaciju. Ovako, ko zna koliko sve hejtera ima u svoj toj priči koji su se nekada odvojili od ARCS ili koji iz političkih, sujetnih ili nekih petih ili desetih razloga samo traže razlog da zagorčaju život nekome.
crni labud
Garaža: Ex alfa romeo 147 jtdm 07
ex alfa romeo 159sw 08 Alfa Romeo 147 Ducati Corse 08
Alfa romeo GT Q2
Lokacija: Bgd
Lokacija: Bgd
Postovi: 266
Pridružio se: Sub Jan 12, 2013 5:45 pm

Re: Ada Huja No.10--Giubileo - Predlozi

Uto Maj 09, 2017 4:29 pm

Momci sto se mene tice imate podrsku kako god organizovali,najlakse je kritikovati...jeste mala huja,jeste bzvz sto se ne voze alfe na stazi,al sta je tu je..
Korisnikov avatar
mali radojica
Garaža: alfa romeo 147 jtdm
Lokacija: novi beograd
Lokacija: NBG
Postovi: 4132
Pridružio se: Ned Okt 30, 2011 10:05 pm

Re: Ada Huja No.10--Giubileo - Predlozi

Uto Maj 09, 2017 4:30 pm

meni je neverovatno šta sve ovde čitam. zbog ovakvih stvari nisam član kluba jbg. iako planiram da učlanim klinca čisto radi reda.

po meni ovde ima suviše demokratije.

prvo, ova tema treba da bude samo za članove kluba. drugo, treba da bude strogo kontrolisana i da se sav "višak" odmah briše. znači ako imaš neki predlog napišeš ukratko i to je to, nema šta ko da se pravda što to nije urađeno, koliko ljudi treba ili ko je otputovao i slično.

organizacija skupa treba da se dogovori u okviru rukovodstva kluba, da se organizuje, i da se kad je sve spremno izbaci satnica i to je to. bez ikakvih tema za komentarisanje, upisivanje, slobodnu procenu i ostalo. ako hoćeš dođi ako nećeš nemoj, da li je kotizacija 600din ili treba da bude 450 i sl su čiste gluposti. opet, ako ti odgovara dođi ako ne - ostani kući.

po završetku skupa napraviti anonimnu anketu šta je valjalo, a šta bi moglo bolje. naravno opet ne u okviru teme i sl da se opet ne bi prepucavali kako je nekom nešto bilo extra, a nekom sranje. nego otkucaš komentar i pošalješ na adresu uprave i to je to. samo oni to vide i bez bilo kakve opet rasprave.

rukovodstvo se bira glasanjem na skupštini, ako ti nešto ne odgovara dođeš na skupštinu pa izneseš, ako ne možeš da dođeš pošalješ mail i ćao. ako je rukovodstvo dobro radilo onda ga podrži, ako nije i misliš da treba bolje prijavi se za neku funkciju pa prbaj sledeći put da uradiš bolje i više nego prethodnik.

ne mogu svi da sve komentarišu, da daju predloge, kritike, da šefuju i organizuju. ako si član, plati članarinu i uživaj, ako ti se ne sviđa sledeće godine se iščlani i i idi svojim putem.

bar ja tako gledam na celu ovu priču.
Korisnikov avatar
Shanirani
Contact:
Garaža: 156 2.0 TS
Lokacija: Blace
Postovi: 5423
Pridružio se: Uto Jun 18, 2013 8:47 am

Re: Ada Huja No.10--Giubileo - Predlozi

Uto Maj 09, 2017 6:28 pm

:podrzava :arflag
Korisnikov avatar
bane
Drug Član
Drug Član
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 146 junior 1.4ts
Alfa Romeo 147 1,9jtdm
Lokacija: Novi sad
Lokacija: Novi sad
Postovi: 1929
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 10:10 pm

Re: Ada Huja No.10--Giubileo - Predlozi

Uto Maj 09, 2017 7:40 pm

mali radojica napisao:
po meni ovde ima suviše demokratije.
Potpuno se slazem!

Cim vide da se ne pojavljujem odmah se raspisu.

Upravo samo napred,napravite sta ste u mogucnosti i hodajte cistog obraza i dignute glave.

Svako ko misli da moze bolje,postoji godisnja skupstina pa nek se prijavi.


A sto se tice ranijeg okupljanja,dovoljno je jedan Alfista Beogradjanin voljan na svakoj lokaciji.

Pa nek se pokazu kao domacini i povedu svoju grupu po gradu u kom zive.
Lepo je videti da ARCS i dalje diše punim plućima i dokazuje da je jedan od najboljih automobilskih klubova u Srbiji. Ako ne i najbolji…

Povratak na “Alfa Romeo Klub Srbija i Alfisti / Dešavanja i okupljanja”