Cavalino

Informacije o Alfa Romeo klubu Srbija, diskusije Alfista o Alfizmu i predstojećim događajima...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Cavalino

Ned Apr 24, 2005 2:09 pm

Jel zna neko gde mogu da kupim kvalitetnu Ferraijevu zastavu(a da ne narucujem preko neta) :)
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Ned Apr 24, 2005 2:59 pm

Matori idem oko 4. Maja za Italiju - pa ako te zanima i ako se ne snadjesh na neki drugi nachin... :grin:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Apr 24, 2005 3:49 pm

Pa to je savrseno....:)

sad mogu da budem miran ...ocu jednu veliku znachi neku u koju mogu da se umotam ceo da se pokrijem s njom kad mi je zima :love:

E da ako ne bude nesto extra skupo uzces mi I jednu koja ide na stap da imam za skupove(mitinge) :evil:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Apr 24, 2005 3:52 pm

Ajde Lazo kada kupujes Stefanu,kupi i meni jednu ogromnuuuuuuuuu Alfinu za zid ili pokrivku,svejedno...... ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Apr 24, 2005 4:01 pm

Alfa je zauvek u mom srcu (i na kljucu)Slika a Ferrari je da lepse sanjam i naravno da se pokrijem kad bude zima

P.S. Ako mu budemo dali jos neku zastavu da donese laki ce da izgleda kao oni prodavci pred derbije na Marakani :lool:
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Ned Apr 24, 2005 4:02 pm

cuore sportivo napisao:Ajde Lazo kada kupujes Stefanu,kupi i meni jednu ogromnuuuuuuuuu Alfinu za zid ili pokrivku,svejedno...... ;)
Uf... Ovo jedino ako stignem da posetim Alfin muzej, pa napadnem njihov shop! proshli put sam obio ceo Rim, ali nisam nashao ni jedan Alfa shop. :(

Stefane, poshalji na PP koliko volish Ferrari... ;)
A i ti Cuore, Alfu... :cool
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Apr 24, 2005 4:12 pm

killaz napisao: A i ti Cuore, Alfu... :cool
Slika mlogo................. :lool:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Apr 24, 2005 4:20 pm

Lazo,ni ovo ti nije dovoljno!?.............nego oces ponudu.........ups..........poruku na pp.......... :lool: :lool:
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Ned Apr 24, 2005 4:21 pm

Pametan si ti momak, samo kad hocesh... :lool: :lool: :lool:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Apr 24, 2005 4:25 pm

Samo ti kupi jorgane u Italiji.............ne sekiraj se za ostalo.............vracamo sve na svadbi kod tebe.............jorganima naravno............. :lool: :lool: ;)

Povratak na “Alfa Romeo Klub Srbija i Alfisti / Dešavanja i okupljanja”