Top Speed

Informacije o Alfa Romeo klubu Srbija, diskusije Alfista o Alfizmu i predstojećim događajima...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Top Speed

Ned Apr 24, 2005 1:31 pm

Slucajno naletim nocas na Top Speed i to bas kad je najvljaeno premijerno testiranje Alfe GT sa 3.2 V6 za sledecu emesiju
'
Znachi neka neko OBEVEZNO snimi posto ja cak ni ne znam kad ide kojim danima i terminima, ali nemoj da niste snimili
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Ned Apr 24, 2005 3:16 pm

Subota 30.04. pola osam na BK!
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Apr 24, 2005 3:25 pm

7:30 ili 19:30?
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Ned Apr 24, 2005 3:28 pm

19:30 ;)
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Ned Apr 24, 2005 6:32 pm

Stefane extra su filmovi :plavi_voli: :plavi_voli: :plavi_voli: :plavi_voli:
Zvuk modene je nesto neverovatno,kad sam ga cuo NAJEZIO sam se bukvalno!!!!
btw. jel onaj filmcic od 18 minuta vesto zamaskiran pod imenom 612 Scaglietti greska ili ........ :headbang3: :bluechin: :plavi_voli:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Apr 24, 2005 8:39 pm

Hvala Sale :)

Vidim niko se ne izjasnjava pa sam pomislio da MIX nije dovoljno dobar :(

Zvuk Modene je SAVRSEN :love: meni nesto najlepse ja sam taj film gledao bezbroj puta i bas kao ti neka jeza me prodje svaki put kad cujem

612 Scaglietti je bio naziv kad sam ga skinuo sa neta i ja sam mislio da je Ferrari u pitanju a onda mi posle bilo zao da ga brisem pa sam odlucio da ga poklonim Cu(o)re-tu ali on mudro cuti nista ne kaze
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Apr 24, 2005 8:43 pm

Nisam jos odgledao sve filmice..........kada odgledam........onda dobijas ocenu... ;)
Korisnikov avatar
Dora
honorable
honorable
Contact:
Garaža: FIAT :(
Lokacija: Novi Sad
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 1552
Pridružio se: Pon Nov 17, 2008 10:00 pm

Ned Apr 24, 2005 10:29 pm

cuore sportivo napisao:Nisam jos odgledao sve filmice..........kada odgledam........onda dobijas ocenu... ;)
Ajd ne ....... Izlizalo se mesto na disku... :))
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Apr 26, 2005 10:25 pm

Ljudi sad ce Alfa GT test naleteo slucajno sad ide TopSpeed repriza za vikend :headbang2:
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Uto Apr 26, 2005 10:30 pm

Opa,hvala na infu :lool: ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Apr 26, 2005 10:44 pm

Ceo test 5min :(

Stvarno su OLOSHI ovi Karici...sramota :mad:
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Uto Apr 26, 2005 11:05 pm

:mad: :mad: :mad: klasika,ali smo bar imali prilike da cujemo zvuk... :devil_bigeyes: :devil_bigeyes: :devil_bigeyes: :devil_bigeyes: :rolleyes1: :teleporter:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Apr 27, 2005 4:59 pm

156V6 napisao: 612 Scaglietti je bio naziv kad sam ga skinuo sa neta i ja sam mislio da je Ferrari u pitanju a onda mi posle bilo zao da ga brisem pa sam odlucio da ga poklonim Cu(o)re-tu ali on mudro cuti nista ne kaze
Sad sam odgledao........impresije na nivou..........znaci zvuk odgovarajuci,lezanje u krivinama fino,ubrzanje strasno........odlicno jednom recju :lool:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Apr 27, 2005 5:36 pm

Tek SAD :shock:

Kasnis kasnis ...ili je bilo toliko materijala pre toga

Povratak na “Alfa Romeo Klub Srbija i Alfisti / Dešavanja i okupljanja”