Pa kad tako kazu nemci ..................

Informacije o Alfa Romeo klubu Srbija, diskusije Alfista o Alfizmu i predstojećim događajima...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pa kad tako kazu nemci ..................

Pon Mar 21, 2005 1:26 pm

Momci ovo sam izvadio iz Auto Motor Und Sport ... cuvenog nemackog autocasopisa ...................


Ovo je tabela koja pokazuje , koliko su zadovoljni nemci automobilima koje poseduju ...............

Slika


Pa kad tako kazu oni koji su zanjubljeni u svoje go.no ................... onda sta treba da kazemo mi , malo realniji ................. mi koji nemamo , ono barem ne neku znacajnu , automobilsku industriju ............... Nemamo neki nacionalni razlog da budemo pristrasni . ;)
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Pon Mar 21, 2005 9:13 pm

Opa..............sta im je,da nisu bolesni :roll: ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Mar 21, 2005 9:46 pm

Nisu, da vas nerazocaram ali klasican vlasnik Alfe van Italije je stranac :(

Moderator, obrisi ovaj post, to ja samo da se zna ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Mar 21, 2005 9:54 pm

Pa znas sta ................ imao sam prilike da porazgovaram sa nekim nemcima .................. i nisam bas video da im se ne svidjaju alfe ........ ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Mar 21, 2005 9:55 pm

I jedno pitanje uz put ................. zasto bre moram da se lugujem svaki put kad ulazim u forum ??????

Svaki put udarim i onu kvacicu , pristupi automatski , ali on mi opet trazi da se ulogujem , i to bas svaki put ......... o cemi se radi ????
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Mar 21, 2005 10:20 pm

AlfaPerSempre napisao:I jedno pitanje uz put ................. zasto bre moram da se lugujem svaki put kad ulazim u forum ??????

Svaki put udarim i onu kvacicu , pristupi automatski , ali on mi opet trazi da se ulogujem , i to bas svaki put ......... o cemi se radi ????
Nemoj ici na forum preko http://www.cannonball.co.sr vec idi preko ovog URL-a http://idata4.network.biggnet.net/presho/index.php
Neka greska kod servera zbog redirekcije... Koristis ovu drugu i nema problema ;)
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Pon Mar 21, 2005 10:22 pm

Hehehe, da sad Brick vidi ovo za Volvo poslao bi ti neki virus sigurno! :rotfl:
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Uto Mar 22, 2005 9:41 am

:rotfl: :rotfl: :joker:

Povratak na “Alfa Romeo Klub Srbija i Alfisti / Dešavanja i okupljanja”