Putovanja...

Informacije o Alfa Romeo klubu Srbija, diskusije Alfista o Alfizmu i predstojećim događajima...
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Putovanja...

Sub Nov 20, 2004 3:26 pm

Pozdrav svima! Stigoh danas, i gde cu pre nego li u svoj team working area?! Da ne bih off-ovao druge teme reshih da otvorim ovaj thread. Posto sam video dosta interesantnih mesta u Italiji (i drugde) a predpostavljam da nas ima josh, ne bi bilo loshe da napravimo sopstveni info-car-turist-guide ili ti neshto u tom fazonu... Nadam se da ce se ekipa slozhiti?

Za sada par slichica iz Padove... Mmm ukus mediterana! :)

Slika

Slika

Pozdrav!
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Sub Nov 20, 2004 3:55 pm

Welcome back! :D
Kako je bilo? Italijanke.......... ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Nov 20, 2004 6:21 pm

Da stvarno Killi kako je bilo? :cool

Jesi navatao neku italijanku,jesu stvarno sve niske ko sto se pricha? ;)
Jesi bio u nekom Alfa shopu...?
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Ned Nov 21, 2004 10:46 am

Hehehe, momci. Idemo redom, preshpartao sam celi grad u potrazi za nekim fan club-om ili vec prodavnicom sitnica vezanih za automobile i nisam nashao nishta... Poenta je valjda, shto im je svaka radnja tog tipa van grada. Nisam imao toliko vremena kako bih je pronashao (btw, prevozno sredstvo je bio taxi - ko zna koliko bi me odrali da sam krenuo u potragu)...

Shto se tiche Italijanki, odavno sam se razocharao (tu smo mnoooogoo bolji od njih) tako da tu i tamo se mozhe naci po koji primerak (tu postoji i jedan deo koji nije za javnost) :)... Sve u svemu ova poseta se svela uglavnom na posao, koji je Bogu hvala maximalno odradjen (chitaj zimnica je spremljena) i sada mogu mirno sachekati Februar, kada cu, nadam se otici ponovo ali sa automobilom...

Evo jedne devojchice za vas... :)

Slika
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Nov 21, 2004 12:06 pm

:jumper1: :jumper3: :jumper1: :jumper3: :jumper1: :jumper3:
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Čet Mar 31, 2005 6:28 pm

Evo da se javim svojoj ekipi! Danas doputovah u Rim, shta da vam pricham - ludnica, cepam fotke na sve strane i mislim na sve vas... Hm, jednog dana kada klub ojacha mogli bi da napravimo i neki karavan - pa pravac - Italia. :cool

P.S. Italijanke vas pozdravljaju i poruchuju da shto pre dodjete i spasite ih ovih dosadnih Italijana! :lool:

Btw, ne brinite za mene, umem da se snadjem a i hotel nije losh - samo mozhda mi ponestane...

Sasha kako ide to skupljanje chlanarine?! :rotfl:

Salve ragazzi!

P.S.S. Eto koliki smo ovisnici od Cannona! (ovo je za BOOST-a)
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Čet Mar 31, 2005 7:30 pm

Hehe,jel radis ti nesto :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Samo blicaj trebace nam materijal :cool ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Mar 31, 2005 8:40 pm

Ovaj, pa pozdravi i ti te Italijanke, a ako su im ti Italijani toliko dosadili, povedi bre neku da joj razbijemo monotoniju ;) :lool: :lool: :lool:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Mar 31, 2005 9:56 pm

Cas si ovde cas si tamo, he he svaka cast i provozaj nesto talijansko, ne bitno kolko tockova ima :lool:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 04, 2005 12:36 pm

Pozdrav Killaz !!!! Nikako da dodjes bre u Nemacku :)


Quadrafoglio....sta je od tvog dolaska u Svabiju, sto smo pricali ranije ? Ne mogu da se setim tacno gde je to bilo, u kojoj temi....pa sam napisao ovde.

Povratak na “Alfa Romeo Klub Srbija i Alfisti / Dešavanja i okupljanja”