problem sa pm i postovima

Sekcija posvećena forumu i članovima foruma;
Alfisti dobrodošli! Predlozi | Unapređenje funkcionalnosti
Korisnikov avatar
srlealfa
Garaža: 156 2.0 jts
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 202
Pridružio se: Pet Jun 17, 2011 12:41 pm

problem sa pm i postovima

Pet Jun 24, 2011 1:45 am

Prvo pitanje:Zašto ne mogu da koristim PM?Postoje ovde ljudi koje bi kontaktirao,ali mi PM nije dozvoljen.Drugo postavio sam juče temu sa motor 2.0 jts,danas kad sam išao da vidim saznao sam neke nove stvari koje sam želeo da podelim sa vama na tom topiku,nažalost neko ga je brže bolje zaključao.Ko je zaključao i zbog čega?
gi
gile
Drug Član
Drug Član

Re: problem sa pm i postovima

Pet Jun 24, 2011 8:19 am

Imaš malo poruka na forumu, kad skupiš dovoljno privatne poruke će ti biti omogućene same po sebi. Tema o JTS-u i njegovim problemima je detaljno pretresena bar tri puta, neko ti je tamo već i napisao da je search čudo. E ka d upotrebiš taj search, onda nađeš odgovore na sva svoja pitanja, i naučiš još više. Ja sam zaključao temu jer je duplikat.
Korisnikov avatar
srlealfa
Garaža: 156 2.0 jts
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 202
Pridružio se: Pet Jun 17, 2011 12:41 pm

Re: problem sa pm i postovima

Pet Jun 24, 2011 2:31 pm

Hvala na odgovoru.Mislio sam čisto da dopišem tamo da je juče lepo izmerena kompresija i da je 12,3 na svim cilindrima.Samo ima neke šugave bosch svećice koje nisu radile.Pa sam hteo da ptam za savete koje da uzmem na šta da obratim pažnju,ali nema veze.
Ka
Kaligula
Drug Član
Drug Član

Re: problem sa pm i postovima

Sub Jun 25, 2011 7:22 pm

Malo sam zbunjen pa molim za objasnjenje od administratora,pre par sati sam na svoju temu u virusu dodao par postova i slika ali se jos ne pojavljuju!Jel to normalno da treba toliko vremena ili sam ja nesto pogresio!Hvala unapred :hello:
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Re: problem sa pm i postovima

Ned Jun 26, 2011 3:34 pm

Da bi se postovi pojavili, moraju biti odobreni od strane moderatora. Na zalost, nismo uvek svi na forumu, pa odatle i mali zastoj.

Cim novoregistrovani prodje "trial" period, sve ide automatski i pojavljuje se momentalno.

Dobrodosli! :wave:
icanik88nis
Garaža: Mercedes 190 D 5/1985
Lokacija: Nis
Postovi: 13
Pridružio se: Uto Jan 27, 2009 10:44 pm

Re: problem sa pm i postovima

Pet Avg 12, 2011 8:31 am

i ja imam problem sa PP, ne mogu da pristupim uopste porukama, u cemu je problem ??
Korisnikov avatar
sErGiO
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 156SW 1.8TS
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 5764
Pridružio se: Pon Nov 24, 2008 3:11 pm

Re: problem sa pm i postovima

Pet Avg 12, 2011 9:08 am

gile napisao:Imaš malo poruka na forumu, kad skupiš dovoljno privatne poruke će ti biti omogućene same po sebi. Tema o JTS-u i njegovim problemima je detaljno pretresena bar tri puta, neko ti je tamo već i napisao da je search čudo. E ka d upotrebiš taj search, onda nađeš odgovore na sva svoja pitanja, i naučiš još više. Ja sam zaključao temu jer je duplikat.
Purezza di linea e prefezione del meccanismo - Alfa Romeo
l silenzio notturno è stato disturbato bruttamente dalla musica del mio cuore sportivo!
gi
gile
Drug Član
Drug Član

Re: problem sa pm i postovima

Pet Avg 12, 2011 9:14 am

Icanik88nis nema PP iz istog razloga kao i magic33. Oni znaju zašto je to, a ako im nije jasno mogu da me pozovu telefonom da im objasnim.
icanik88nis
Garaža: Mercedes 190 D 5/1985
Lokacija: Nis
Postovi: 13
Pridružio se: Uto Jan 27, 2009 10:44 pm

Re: problem sa pm i postovima

Pet Avg 12, 2011 12:44 pm

Ajde molim te mi objasni za privatne poruke, bas me zanima da cujem sta je tu razlog ????
Zbog cega ja nemam mogucnosti za PP ??
Znaci zivo me zanima, voleo bih stvarno da cujem, pa moze i telefonski broj da pozovem posto mi neke stvari stvarno nisu jasne. Ako vas i zanima da vam dam moju adresu pa da dodjete da mi objasnite u kakvu sam ja vezu doveden sa odredjenim ljudima sa foruma ?
To sto je neko moj prijatelj, drug ili se znamo, ne daje nikom za pravo da mi oduzme mogucnost PP, ali ako je vec tako moze broj, odmah zovem, evo i mog broja, pa me slobodno nazovite, 065/245-25-00 Ivan
ako treba mogu i fixni da ostavim, nikakav problem
gi
gile
Drug Član
Drug Član

Re: problem sa pm i postovima

Pet Avg 12, 2011 12:58 pm

Nema potrebe za takvim tonom. Pozvaću te večeras kad stignem kući, oko 7.
icanik88nis
Garaža: Mercedes 190 D 5/1985
Lokacija: Nis
Postovi: 13
Pridružio se: Uto Jan 27, 2009 10:44 pm

Re: problem sa pm i postovima

Pet Avg 12, 2011 1:02 pm

ne znam kakvim tonom, ali ne znam kakvim bi tonom vi pricali da vam neko kaze, ne mozete da radite to i to, znate zasto, a vi pojma nemate ??
gi
gile
Drug Član
Drug Član

Re: problem sa pm i postovima

Pet Avg 12, 2011 1:04 pm

OK, ako ti magic ne kaže do večeras reći ću ti ja, nije problem.
icanik88nis
Garaža: Mercedes 190 D 5/1985
Lokacija: Nis
Postovi: 13
Pridružio se: Uto Jan 27, 2009 10:44 pm

Re: problem sa pm i postovima

Pet Avg 12, 2011 1:14 pm

ok, samo stvarno ne razumem, ja nisam imao ni dodira sa tom svadjom, dosao sam prvenstveno jer je bio i fiat skup, jer sam imao stila i sa drugarima iz Nisa, ali stvarno ne vidim razlog da mi se ukinu poruke jer nisam ulazio u tu svadju, e sad ako je razlog sto smo mi dobri drugovi da se meni ukinu poruke onda ne znam sta da kazem, u sustini ja sam to tek danas video jer sam hteo da kontaktiram clana foruma i da ga pitam nesto
gi
gile
Drug Član
Drug Član

Re: problem sa pm i postovima

Pet Avg 12, 2011 1:41 pm

Siguran sam da ćemo problem rešiti na obostrano zadovoljstvo :D
Korisnikov avatar
OMP
Garaža: GP TJet
Lokacija: Krusevac
Postovi: 13545
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 5:23 pm

Re: problem sa pm i postovima

Ned Avg 28, 2011 9:34 am

stigla mi je pm ali mi je inbox bio pun i nisam mogao da je vidim, obrisao sam sve poruke u inboxu i i dalje ne mogu da procitam novu poruku koja je na cekanju? ranije kad napravim mesta u inboxu odmah mogu i da procitam tu poruku koja je na cekanju ali sad ne, o cemu se radi? :rolleyes:
Ex Yu Racing - blog o istoriji auto trka u bivsoj Jugoslaviji
Korisnikov avatar
propeler
Lokacija: Subotica
Postovi: 31
Pridružio se: Uto Maj 25, 2010 8:17 pm

Re: problem sa pm i postovima

Ned Sep 25, 2011 11:54 am

Juče sam postovao u sobi "planiram kupovinu" i post mi je bio na čekanju za autorizaciju.
Međutim vidim da mi je u međuvremenu post odobren ali ga nema u dotičnoj temi. U čemu može biti problem?
Korisnikov avatar
propeler
Lokacija: Subotica
Postovi: 31
Pridružio se: Uto Maj 25, 2010 8:17 pm

Re: problem sa pm i postovima

Uto Sep 27, 2011 8:42 am

Sad je sve oke. Hvala! :)
Korisnikov avatar
krleee
Garaža: Alfa Romeo 159 JTDm 1.9 150KS
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 63
Pridružio se: Čet Apr 05, 2012 11:20 am

Re: problem sa pm i postovima

Ned Apr 08, 2012 10:25 pm

jasno mi je da su novim clanovima zabranjene mnogobroje mogucnosti (pp, post bez autorizacije i slicno) i da je cilj da se zaustave spameri, osobe koje su u prolazu ili neprijatelji foruma...

ali mi je sa druge strane totalno nejasno, da svaki admin iscita sve postove novajlija pa ih onda objavi... verovatno oduzima dosta vremena?

meni konkretno treba pomoc oko kupovine, dosta sam toga citao ali imam i ja pitanja...
posaljem post, cekam 10 sati, post se napokon objavi, dobijem odgovore, odgovorim ili pitam jos nesto, u medjuvremenu nastave da pisu na temi, kad admin odbri moj post, on ga umetne izmedju rasprava, pa drugi ne primete i onda ne odgovore, ne zato sto ne zele nego on nije postojao kad su oni kuckali, pa se ne vracaju da citaju nesto sto su citali...

takodje i za pp, hteo sam pitati admina, kad prestaju zabrane, kad ono ne moze... npr. nakon 10 dana aktivnog logovanja ili kad napisem 10 postova, nije problem, ali je malo bzv da spamujem na forumu da bih dobio mogucnosti kao ostali korisnici...

i ako je vec tako kako jeste, pravila su takva i ja ih postujem, sto onda to nije napisano u pravilniku, novi korisnik bla, bla, bla... bilo bi svima lakse...

pozdrav i sa nestrpljenjem ocekujem odgovor!
Alfa je to, mora da se gazi... Romeo je to, mora da se pazi...

UZIVO KAMERE
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Re: problem sa pm i postovima

Pon Apr 09, 2012 4:40 pm

Vi sada mozete koristiti forum u punoj formi. Vezano za pravilnik... Prevideli smo tekst vezan za tu tematiku. :wave:
astarot
Garaža: AR156 1.9 JTDm 16v
Lokacija: beograd
Postovi: 6
Pridružio se: Ned Okt 07, 2012 9:03 pm

Re: problem sa pm i postovima

Pon Okt 08, 2012 8:00 pm

Evo i ja da pitam u vezi privatnih poruka. Clan sam nekoliko foruma i svuda je u principu pravilo da ne mogu da saljem privatne poruke dok ne sakupim odredjen broj postova, i to mi je jasno. Medjutim, na email-u sam dobio obavestenje da imam privatnu poruku na ovom forumu od jednog clana, i kada sam probao da je vidim...sistem mi ne dozvoljava.
E sad ovo nigde nisam sretao, princip je obicno bio da ne mogu da saljem poruke kad sam nov, ali mogu da vidim ako su meni poslate. Da li ovaj forum funkcionise na takav nacin ili ja nesto pogresno radim? Ako je greska do mene sta treba da uradim? Ne bih zeleo da ljudi pomisle da ih ignorisem, a ja ustvari ne mogu da vidim sta mi je napisano.
Pozdrav
Korisnikov avatar
erdeljan
BANOVAN
Contact:
Garaža: Beli fijaker
Lokacija: Malmo
Postovi: 9404
Pridružio se: Ned Dec 26, 2010 10:54 am

Re: problem sa pm i postovima

Uto Okt 09, 2012 2:01 pm

@ astarot
gile napisao:Imaš malo poruka na forumu, kad skupiš dovoljno privatne poruke će ti biti omogućene same po sebi...
Idi komentarisi u temi virus ili smehoteka i ubrzo ces ispuniti kvotu... Dobrodosao :arflag
Ja imam sve što mi treba: Parče zemlje, komad neba, koru hleba, i nekog' gore što me gleda!
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Re: problem sa pm i postovima

Čet Okt 11, 2012 12:32 am

astarot napisao:Evo i ja da pitam u vezi privatnih poruka. Clan sam nekoliko foruma i svuda je u principu pravilo da ne mogu da saljem privatne poruke dok ne sakupim odredjen broj postova, i to mi je jasno. Medjutim, na email-u sam dobio obavestenje da imam privatnu poruku na ovom forumu od jednog clana, i kada sam probao da je vidim...sistem mi ne dozvoljava.
E sad ovo nigde nisam sretao, princip je obicno bio da ne mogu da saljem poruke kad sam nov, ali mogu da vidim ako su meni poslate. Da li ovaj forum funkcionise na takav nacin ili ja nesto pogresno radim? Ako je greska do mene sta treba da uradim? Ne bih zeleo da ljudi pomisle da ih ignorisem, a ja ustvari ne mogu da vidim sta mi je napisano.
Pozdrav
Verovatno je stigao info pm o odobrenoj/objavljenoj poruci koju ste napisali. Forum engine je malcice ogranicavajuci faktor i zahteva ozbiljnu hirurgiju, s'toga nemate kontrolu kakvu biste zeleli imati.

Dobrodosli!
Korisnikov avatar
Laky GT
Garaža: Alfa Romeo GT 1.9 JTD
Lokacija: Valjevo Novi Sad
Postovi: 17
Pridružio se: Uto Maj 05, 2015 6:07 pm

Re: problem sa pm i postovima

Čet Maj 07, 2015 12:57 pm

Pre par sati sam postovao na svojoj temi, ali post nije objavljen. Unapred hvala :)
Korisnikov avatar
Caca
Drug Član
Drug Član
Garaža: GT 2.0 JTS
GTV 2.0 V6 TB
ex GTV 2.0 16v
ex 147 1.9jtd
ex 145 1.6box
ex 33 1.7
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 2894
Pridružio se: Ned Maj 15, 2011 2:46 pm

Re: problem sa pm i postovima

Čet Maj 07, 2015 1:15 pm

Biće objavljen. Prvih pet postova mora da odobri neko od moderatora.
Slika
Korisnikov avatar
dejan nis
Garaža: Alfa Romeo 147 jtdm
Lokacija: Nis
Lokacija: Nis
Postovi: 645
Pridružio se: Sub Feb 01, 2014 4:56 pm

Re: problem sa pm i postovima

Sre Jun 03, 2015 12:38 pm

Ajde da vidimo sta je kod mene zasto ga vise nema inbox?

Povratak na “Alfa Romeo Srbija Forum info”