Pedal box

Sport, tjuning, uporedni testovi.
Kole78
Drug Član
Drug Član
Garaža: Alfa Romeo 159 jtdm
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 137
Pridružio se: Sre Apr 23, 2014 12:42 pm

Pedal box

Čet Feb 18, 2016 11:26 pm

Danas sam saznao za ovo,verovatno nije nova stvar,a nisam video na forumu nista o ovome.
http://pedalbox.rs/pedalbox/index.html.
Ono sto mi je interesantno je da je to instalirao drugar na novu Hondu Accord i to u
njihovom ovlascenom servisu,a auto mu je u garanciji.Kaze da je super stvar a nije
skupa (210 eura sa montazom),pa me interesuje da li jos neko ima iskustva sa tom
napravom
Korisnikov avatar
YUgisa
Garaža: Yugo 1.1EFI
Lokacija: Subotica
Postovi: 1855
Pridružio se: Pet Jul 08, 2011 1:58 pm

Re: Pedal box

Čet Feb 18, 2016 11:42 pm

Mislim da je cisto dranje za taj novac, bolje uraditi cip tuning, od tog ne ide brze auto, to samo menja brzinu reakcije motora u odnosu na kolicinu pritisnute pedale gasa. Da potapas gas do daske uvek dobio bi isti efekat... Da manje trosi kao sto pise cisto sumnjam, barem po crtezu, da moze da uspori impuls u odnosu na fabricku papucicu, onda i mozda. To ima vecina ovih novijih automobila gde se biraju rezimi voznje tipa eko, normal, sport, sport+, odziv na papucicu je jedan od parametara koji se menja.
Legenda kaže: "Postojali su ljudi koji su se javljali i kad im ne treba ništa..."
Korisnikov avatar
edin
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: alfa 156 1.9 jtd 2001 tuned end remaped; 2.0 ts RIP
Lokacija: zemun
Lokacija: Zemun;Beograd
Postovi: 7545
Pridružio se: Čet Nov 24, 2011 6:32 pm

Re: Pedal box

Pet Feb 19, 2016 12:32 am

:podrzava
“If a car doesn’t make you excited every time you climb inside, then it’s just a tool. And if it’s just a tool, you may as well use the bus”
Korisnikov avatar
moljac
Garaža: BMW F10 535xd
Lokacija: Pancevo
Lokacija: Pancevo
Postovi: 250
Pridružio se: Sre Avg 11, 2010 2:03 pm

Re: Pedal box

Sub Feb 20, 2016 1:12 am

koja budalastina i otimanje para

Povratak na “Squadra Corse”