Trkacka ikona dolazi u Beograd

Ikone na točkovima. Šampioni na stazama.
Saznajte kako su se kovali trkački geni.
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Re: Trkacka ikona dolazi u Beograd

Čet Jun 07, 2012 8:09 pm

Čekam iz objektivnih razloga, a i biće vam zanimljivije kada dodje taj trenutak. :wave:
Korisnikov avatar
erdeljan
BANOVAN
Contact:
Garaža: Beli fijaker
Lokacija: Malmo
Postovi: 9404
Pridružio se: Ned Dec 26, 2010 10:54 am

Re: Trkacka ikona dolazi u Beograd

Čet Jun 07, 2012 8:15 pm

Ajde pa da svi onda kazemo ko je mućkao kolu hahaha
Ja imam sve što mi treba: Parče zemlje, komad neba, koru hleba, i nekog' gore što me gleda!
Korisnikov avatar
G0XY
Garaža: Mito QV
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd-Bele Vode
Postovi: 6713
Pridružio se: Pet Nov 20, 2009 12:21 pm

Re: Trkacka ikona dolazi u Beograd

Čet Jun 07, 2012 8:18 pm

hahaha
A Man's Got to Know His Limitations...
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Re: Trkacka ikona dolazi u Beograd

Čet Jun 07, 2012 9:24 pm

Pa ja mućkam kolu, logično. Kada je otvorim videćete kakva će se explozija desiti.

Sada bez zezanja, iz vrlo objektivnih razloga još uvek ne mogu da krenem sa pričom. Nigy mi je samo dao šlagvort da spomenem ćelavog smrdu, nisam mogao da izdržim.
Nemojte više da se sprdamo na ovoj temi, kada dodje vreme otvoriću temu na mestu predvidjenom za to i verujte, neće biti uopšte smešno.
Do tada preporuka da u širokom luku zaobilazite dotičnu "limarsko-umetničku radionicu" i bez pominjanja Redžepa u bilo kom kontekstu, on je sa ARCS završio za sva vremena.
:wave:
Nigy
Garaža: .
Lokacija: ...
Postovi: 2436
Pridružio se: Sre Nov 19, 2008 4:33 am

Re: Trkacka ikona dolazi u Beograd

Pet Jun 08, 2012 10:49 pm

Htedoh juce da prokomentarisem, ali posto je tema zakljucana, nisam hteo da je otvaram.
Ali sam danas dobio neke pozive i zapanjio se sta sam cuo. :shock:

Navodno sam ja drzao stranu Sashi u ovom napadu - tako su to protumacili neki koji su ovo citali, pa sam za to bio optuzen!? :confused:
Sve sto napisah u dva posta u ovoj temi je da zelim da ova makina ostane u Srbiji. Izrazio sam sumnju da ce ostati u vlasnistvu osoba koje su na fotki (mozda i neopravdanu, vreme ce pokazati) i dao predlog da je neko sa foruma kupi.

Sve ostalo sto je napisao Sasha ni jednim zarezom nije naislo na moju podrsku, niti znam 'sta je pisac hteo da kaze'.

Zao mi je samo sto nisam odreagovao na ovu prepisku kako je trebalo...

Povratak na “Alfa Romeo Classico”