Naslon zadnjeg sedishta - AR155

Trkačice modernog doba u civilnom odelu...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Naslon zadnjeg sedishta - AR155

Pet Jun 03, 2005 9:38 pm

Dali je moguce , i ako jeste kako , demontirati naslon zadnjieg sedista .....................


Ono skripuckanje o kojem sam vam ranije govorio nije dolazilo od vrata , vec sasvim sigurno od zadnjeg naslona .................. utvrdjeno 100% .................. tako da hocu da ga skinem , i da vidim kako da resim taj maleni problemcic ....................



Hvala u napred na eventualnoj pomoci . ;)

[size=][color=darkblue:16a5619411]Edit - killaz[/color][/size]
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Jun 03, 2005 9:40 pm

Ja zaboravih da vam kazem , ali mislim da i nema potrebe ....................... sad vec svi znate da vozim 155 .................. kako ono AlfaCrazy rece , mitski auto ................... ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Jun 04, 2005 12:56 pm

Pa nije valjda da bas niko ne zna kako se skida taj naslon ??????? :(
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Sub Jun 04, 2005 1:28 pm

Trebalo bi da je pricvrscen sa dva srafa za sedalni deo + jos dva negde iza naslona za glavu. Probaj da nadjes,a ako ti je komplikovano idi do nekog auto tapetara.....
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Jun 04, 2005 2:55 pm

Sasha napisao:Trebalo bi da je pricvrscen sa dva srafa za sedalni deo + jos dva negde iza naslona za glavu. Probaj da nadjes,a ako ti je komplikovano idi do nekog auto tapetara.....

Hvala Sale .......................... POkusacu da pronadjem ................. to da je vezano negde oko naslona za glavu je tacno ..................... ali ne znam kako da pridjem tim srafovima ....................... u svakom slucaju otklonio sam jednu sumnju .................... ne skida se na silu ............ znaci nikave zabice , ili slicno .
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Jun 04, 2005 4:13 pm

moras prvo da odvrnes dva srafa koja vesuju sediste i da skines sediste...
zatim dolazis do dva srafa koja drze naslon sedista odvrnes ih i mozes da podignes naslon....mislim da je to to....
imam 156 workshop i u njemu tako pise a vrlo su slicne tako da probaj......
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Jun 04, 2005 5:39 pm

ok hvala ........................ sutra cu da probam , pa vam javljam rezultate .................... ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Jun 05, 2005 8:13 pm

Ne znam da li si skinuo workshop manual, ali ako nisi u ovom delu
http://www.spider.pp.ru/ar155-repair/14 ... ywork2.pdf na stranama 16 i 17 (u manualu obelezene kao 66-17 i 66-18) imas proceduru skidanja zadnjih sedista ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Jun 06, 2005 12:42 pm

Evo tek sam sad download-ovao ovaj link .................... sad cu pogledati ....................... ince ceo bodywork je preobiman za mene ........... mislim za moju konekciju .................... nemogu toliko dugo da zauzmeme telefon ..................... ljute se ostali :lool:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Jun 06, 2005 1:10 pm

Narezacu workshop manual za 155 i donosim ti na skup. Nije red da zauzimas ljudima telefon po ceo dan ;) :lool: :lool:

Povratak na “Alfa 145 | 146 | 155 | 164”