Krovni nosači za bicikl Giulietta

Alfa Romeo MiTo forum | Alfa Romeo Giulietta forum | 4C | GIULIA | Prototipi
VojislavGr
Garaža: Alfa Romeo 147
Alfa Romeo Giulietta
Lokacija: Beograd
Postovi: 9
Pridružio se: Pon Jul 09, 2018 11:08 am

Krovni nosači za bicikl Giulietta

Pet Jul 10, 2020 3:15 pm

Kupio sam skoro originalne alfine krovne nosače za Giulietta-u.

Zna li neko koji nosači za bicikl pašu na te krovne nosače? Ne bih uzimao originalne npsace za bicikl, skupi su i dugo se čeka.
Ako ima neko da prodaje, neka se javi.

Hvala!
Korisnikov avatar
boki76
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: Alfa Romeo Giulietta Rosska 1.6 jtdm 2014.
Ex 147 1.9jtd 2003.
Lokacija: Beograd
Postovi: 1546
Pridružio se: Uto Apr 12, 2011 10:58 pm

Re: Krovni nosači za bicikl Giulietta

Pet Jul 10, 2020 4:18 pm

Obrati samo paznju da je nosivost krova 40-50kg. Pretpostavljam da je dovoljno za 2 bicikle. Inace skoro sam bio u prodavnici i raspitivao se o nosacima i rekli su mi da oni sto se montiraju na 5. vrata mogu da posluze za kratke gradske relacije. Bilo koje putovanje ili izlazak na auto put preporucuju nosac sto se montira pozadi i ima kao korpu u koju se stave bicikle. E sad, ako su lagali mene i ja lazem tebe. Takodje, mozda bi mogao da odes do neke prodavnice da ti oni kazu koj nosac moze da se montira i eventualno isprobas na licu mesta.
Korisnikov avatar
edin
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: alfa 156 1.9 jtd 2001 tuned end remaped; 2.0 ts RIP
Lokacija: zemun
Lokacija: Zemun;Beograd
Postovi: 7545
Pridružio se: Čet Nov 24, 2011 6:32 pm

Re: Krovni nosači za bicikl Giulietta

Sub Jul 11, 2020 6:58 pm

Ako nije tajna, gde si pazario orginalne nosace i koliko?
Moze i privatna poruka :arflag
“If a car doesn’t make you excited every time you climb inside, then it’s just a tool. And if it’s just a tool, you may as well use the bus”
Korisnikov avatar
Mar_Kes85
Drug Član
Drug Član
Garaža: live GTV 2.0 16v
in progress 155 3.2 GTA
Lokacija: Beograd
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Dec 02, 2011 5:23 pm

Krovni nosači za bicikl Giulietta

Sub Jul 11, 2020 9:52 pm

“Inace skoro sam bio u prodavnici i raspitivao se o nosacima i rekli su mi da oni sto se montiraju na 5. vrata mogu da posluze za kratke gradske relacije. Bilo koje putovanje ili izlazak na auto put preporucuju nosac sto se montira pozadi i ima kao korpu u koju se stave bicikle. E sad, ako su lagali mene i ja lazem.”


Ako imas neku dodatnu info o ovom nosacu sto ide na 5-a vrata u smislu zasto su ti rekli da nije za auto put ili duze relacije pisi please. Ja bas planirao da uzmem jedan za max 2 bicikle. Cak sam jednom prilikom na takvom nosacu vozio bicikl iz bg-a do minhena. Sve proslo u najboljem redu. Al od viska info ne boli glava.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Korisnikov avatar
boki76
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: Alfa Romeo Giulietta Rosska 1.6 jtdm 2014.
Ex 147 1.9jtd 2003.
Lokacija: Beograd
Postovi: 1546
Pridružio se: Uto Apr 12, 2011 10:58 pm

Re: Krovni nosači za bicikl Giulietta

Ned Jul 12, 2020 9:44 am

Nisu mi nista rekli zasto a ja sam info uzeo zdravo za gotovo. Znaci radi se o nosacima od 5.000 din, tj onim najjeftinijim za 5. vrata. Mogu eventualno za jedno nedelju dana ponovo da svratim do njih pa da ih pitam.

Povratak na “Alfa Romeo Nuova Razza”