Novi pocetak (modeli)

Alfa Romeo MiTo forum | Alfa Romeo Giulietta forum | 4C | GIULIA | Prototipi
Korisnikov avatar
starac vujadin
Contact:
Garaža: Laguna Coupe, Smart
Lokacija: Stari grad
Lokacija: Stari grad
Postovi: 4319
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 6:27 pm

Re: Novi pocetak (modeli)

Sre Nov 20, 2019 5:35 pm

Lepo su sredili centralni greben...sad je na nivou sa ostatkom enterijera.

[video][/video]
Acqua-Olio-Benzina
Korisnikov avatar
mickeyrs
Drug Član
Drug Član
Garaža: Mito QV 2011
ex.Giulietta 1.4 Veloce '17
ex.146Ti '96
ex.ArnaTi '87
Lokacija: BG
Lokacija: Beograd
Postovi: 663
Pridružio se: Sub Mar 14, 2009 1:51 pm

Novi pocetak (modeli)

Sre Nov 20, 2019 8:39 pm

Ne znam što se pate više sa ovim ko će veći displej da nabije... Dajte lepo holovram projekciju ispred šoferke pa da tipkamo po njoj ili da gledamo film neki, i tako auto sam vozi...

Sent from my I4113 using Tapatalk
Korisnikov avatar
popovicvl
Garaža: Alfa Romeo 159 2.4 JTDm Q4
Lokacija: Sremska Mitrovica
Postovi: 719
Pridružio se: Pon Okt 03, 2016 7:52 pm

Re: Novi pocetak (modeli)

Čet Nov 21, 2019 7:24 am

Šta ti je, moj drugar broji dugmiće koji svetle kad uđe u auto. Vidim po komentarima na netu, pitaju se ljudi kakav je to auto kad nema FULL LED svetla. To održava moje saznanje da je 90% retardiranih ljudi.
Korisnikov avatar
Alfanatic
Garaža: Giulia Sprint 2.0
200 AT8 RWD '21 Vesuvio Grigio
+ MiTo QV '10 Rosso
......................................
ex Giulietta 1.4 170 '17 Misano
ex MiTo 1.4 155 '09 Rosso
ex 156 2.0 TS '00 Grigio
ex 145 1.4 Boxer '95 Blue
......................................
Lokacija: Indjija
Postovi: 6613
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 3:40 pm

Re: Novi pocetak (modeli)

Čet Nov 21, 2019 1:43 pm

Živa istina, već sam više puta pročitao komentar tipa da Giulia ne može nikako da se računa kao premium vozilo zato što nema "full led Matrix" svetla ili kako ih već zovu :scratch: Totalno ludilo mozga čime se ljudi zamajavaju i na čega je spala ova industrija. Ekrani, diode, dugmići i džidžabidže...

Ali ni to nije najluđe što sam pročitao. Toliko su se ljudi oduševljavali tišinom vozila na struju i to je pravi hit, ali zato sada pokušavaju veštački da proizvedu zvuk rasnog V8 i to puštaju iz zvučnika tokom vožnje na opšte oduševljenje:
[video][/video]
https://www.jutarnji.hr/autoklub/aktual ... a/9641650/

Veštačka vožnja, veštački užitak i na kraju i sam virtuelni život u potpunosti :(
ONLY ALFA | FOREVER AND EVER
Korisnikov avatar
bums85
Contact:
Garaža: C220 Coupe
ex Alfa 156TI JTD16v '04.
ex Alfa 159 2.2 JTS
Lokacija: Las Vegas
Lokacija: Kacarevo
Postovi: 4587
Pridružio se: Uto Jan 12, 2010 11:11 am

Re: Novi pocetak (modeli)

Čet Nov 21, 2019 1:51 pm

Ta matrix svetla su jedina dobra stvar od tih novijih sranja i ako moze opel astra da ih ima ne vidim sto ne bi i giulia. Svakako bolje to da su ubacili nego ove ekrane, ali ekrani se vise traze ocigledno
Slika
Korisnikov avatar
alonso14
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: -
-ex Q2 211cv 3 porta
-ex Rossalinda Challenge Stradale by Nova Speed
-ex Giulietta QV Edizione Corsa 301cv by Nova Speed

- ex GTI PP DSG 317 cv by OnlyRevo

- S3 8v 370 cv by Freaks Motorsport

- MK6 GTI DSG 271 cv by Freaks Motorsport
Lokacija: MG
Postovi: 3354
Pridružio se: Čet Avg 25, 2016 5:45 pm

Re: Novi pocetak (modeli)

Čet Nov 21, 2019 1:59 pm

[video][/video]
Zato preko bare ne j... zivu silu hahaha
'' Izabran sam zbog suptilnog magnetizma moje licnosti ''
Korisnikov avatar
Alfanatic
Garaža: Giulia Sprint 2.0
200 AT8 RWD '21 Vesuvio Grigio
+ MiTo QV '10 Rosso
......................................
ex Giulietta 1.4 170 '17 Misano
ex MiTo 1.4 155 '09 Rosso
ex 156 2.0 TS '00 Grigio
ex 145 1.4 Boxer '95 Blue
......................................
Lokacija: Indjija
Postovi: 6613
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 3:40 pm

Re: Novi pocetak (modeli)

Čet Nov 21, 2019 3:47 pm

bums85 napisao:Ta matrix svetla su jedina dobra stvar od tih novijih sranja i ako moze opel astra da ih ima ne vidim sto ne bi i giulia.
Ma znam, ali brate mili, ako će to biti parametar koji će da deli preimum od obične boranije... Tom logikom uvek će neki Kinez da izmisli svetlucavi modni detalj bez koga se ne može i za čim će Alfa da kaska, a ono suštinsko od motora pod haubom pa do ležanja i ostalih bitnih stvari izgleda malo koga više zanima.
Uzgred, Alfa je uz Audi počela prva da u komercijalna vozila ubacuje led diode u svetla (MiTo nazad, a Giulietta u oba), ali opet joj ni ta moda nije mnogo pomogla oko prodaje :roll:
ONLY ALFA | FOREVER AND EVER
Korisnikov avatar
sinisa
Garaža: '11 Audi A7 3.0TDI
'07 Citroen C4 2.0VTS
Ex '11 Alfa Romeo 159 2.0JTDm
Ex '09 Alfa Romeo 159 1.8MPI
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 831
Pridružio se: Ned Jun 10, 2012 3:58 pm

Re: Novi pocetak (modeli)

Pet Nov 22, 2019 11:35 am

Restyle je na žalost sitan, i običan kupac, čak i prosečan ljubitelj Alfi, neće ni primetiti razlike. Isti slučaj je sa prošlim modelima, Giulietta, 159... Imali su mnogo prostora da promene svašta, a uradili su toliko malo. Za to vreme drugi proizvođači recikliraju mehaničke platforme, bez gotovo ikakvih fundamentalnih izmena, ubace drugačiju optiku, promene branik, urade update multimedije, eventualno digitalni kokpit i eto ga - restyle, ili čak novi model. Poenta je da se ovo drugo prodaje.

U ovo vreme više nije dovoljno pogledati ponudu, videti da svi imaju pocinkovanu limariju, halogene farove, manuelnu klimu... i onda se fokusirati na motor, ostalu mehaniku i osećaj u vožnji. To vreme je prošlo, danas kupci gledaju i biraju potpuno drugim redosledom.

S pojavom svih noviteta na automobilima, i meni postaju bitni neki dodatni detalji mimo osećaja u vožnji. Npr. matrix LED svetla su ogroman napredak i treba ih videti na delu, pa se posle vratiti u automobil koji ih nema. Mnogi takvi detalji zaista odlučuju. Evo primera koliko je to daleko otišlo, dok Giulia i Stelvio i dalje imaju good 'ol ksenonske farove, koji se vrte na automobilima već dobrih 25 godina...

[video][/video]

A Alfa? Još na 166 su imali LED migavce pozadi, pa tek posle toliko godina na Giulietti LED DRL i LED stop svetla, što nije nikakvo tehnološko čudo. To je samo jedan od tehničkih detalja, koji postaju sve bitniji većini kupaca... Ono što je srce automobila urađeno je fenomenalno, tu nema dileme. Ali.
Korisnikov avatar
Alfanatic
Garaža: Giulia Sprint 2.0
200 AT8 RWD '21 Vesuvio Grigio
+ MiTo QV '10 Rosso
......................................
ex Giulietta 1.4 170 '17 Misano
ex MiTo 1.4 155 '09 Rosso
ex 156 2.0 TS '00 Grigio
ex 145 1.4 Boxer '95 Blue
......................................
Lokacija: Indjija
Postovi: 6613
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 3:40 pm

Re: Novi pocetak (modeli)

Pet Nov 22, 2019 12:04 pm

Slažemo se Siniša, danas očigledno neke druge stvari opredeljuju kupce i to je skroz evidentno. Što se mene tiče, svetla su bukvalno poslednja rupa na svirali priliikom odlučivanja u vezi kupovine automobila i potpuno mi je neshvatljivo da je to danas postalo toliko bitno. Očigledno sam metuzalem, a i u Alfi sede neki koji ne kontaju aktuelne modne trendove :)

Mora se također uzeti u obzir da Alfa nije Audi, da nema ni blizu finansije i slobodu na raspolaganju kao Nemci, a ionako je kritikovana da je preskupa, pa bi ubacivanjem dodatnih tehnoloških pomodarija ili dodatno poskupela proizvod, ili umanjila preko potrebni profit po jedinici. Ako treba negde da se uštine, mislim da je najbezbolnije ići sa manje modernim (a skroz funkcionalnim) svetlima, ali kao što smo već zaključili - možda bi bilo bolje da uštinu na motorizaciji, ležanju ili nekoj drugoj manje zanimljivoj stvari po sadašnjim merilima :roll:

A što se restylinga tiče, Alfa je ispeglala ono na čega je jedino i bilo zamerki - veličina ekrana, opcije na multimediji, povezivost, materijali u enterijeru, asistencije, autonomija vožnje i slično... Ne vidim da je nešto posebno trebalo menjati na eksterijeru, osim da bi se samo reklo kako je nešto, eto, promenjeno u skladu sa modernim trendovima. Uvođenje novih boja je sasvim dovoljan začin i po meni je Giulia osvežena taman koliko i gde treba. Ovde još jednom podvlačim - PO MENI :)
ONLY ALFA | FOREVER AND EVER
Korisnikov avatar
Alfanatic
Garaža: Giulia Sprint 2.0
200 AT8 RWD '21 Vesuvio Grigio
+ MiTo QV '10 Rosso
......................................
ex Giulietta 1.4 170 '17 Misano
ex MiTo 1.4 155 '09 Rosso
ex 156 2.0 TS '00 Grigio
ex 145 1.4 Boxer '95 Blue
......................................
Lokacija: Indjija
Postovi: 6613
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 3:40 pm

Re: Novi pocetak (modeli)

Pet Nov 22, 2019 3:14 pm

Pošto su Alfina svetla izgleda i globalno najvažnija tema, o tome se raspravlja upravo dok i mi vodimo polemiku :) Evo dokaza, a ujedno i objašnjenja zašto nema upgrade-a po tom pitanju:
[video][/video]
ONLY ALFA | FOREVER AND EVER
Korisnikov avatar
alonso14
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: -
-ex Q2 211cv 3 porta
-ex Rossalinda Challenge Stradale by Nova Speed
-ex Giulietta QV Edizione Corsa 301cv by Nova Speed

- ex GTI PP DSG 317 cv by OnlyRevo

- S3 8v 370 cv by Freaks Motorsport

- MK6 GTI DSG 271 cv by Freaks Motorsport
Lokacija: MG
Postovi: 3354
Pridružio se: Čet Avg 25, 2016 5:45 pm

Re: Novi pocetak (modeli)

Pet Nov 22, 2019 3:30 pm

Alfanatic napisao:
A što se restylinga tiče, Alfa je ispeglala ono na čega je jedino i bilo zamerki - veličina ekrana, opcije na multimediji, povezivost, materijali u enterijeru, asistencije, autonomija vožnje i slično... Ne vidim da je nešto posebno trebalo menjati na eksterijeru, osim da bi se samo reklo kako je nešto, eto, promenjeno u skladu sa modernim trendovima. Uvođenje novih boja je sasvim dovoljan začin i po meni je Giulia osvežena taman koliko i gde treba. Ovde još jednom podvlačim - PO MENI :)
Slazem se sa Alfanaticom 100%. :)

Za farove... Ja npr, verujem i vecina nas vozi nocu brze nego danju, te neke za dusu voznje obavljam sam i nocu, tako je najsigurnije, a deo te price su definitivno dobri farovi. Meni je sok da ovim update-om nisu bar LED tehnologiju usvojili. Sto se ostalog tice, misim da je Giulia skroz na mestu izgledom i dalje, kako i tehnickim resenjima. Verujem da su ispeglali do sada i softverske gremline, tako da je i pouzdanost na nivou.
'' Izabran sam zbog suptilnog magnetizma moje licnosti ''
Korisnikov avatar
Alfanatic
Garaža: Giulia Sprint 2.0
200 AT8 RWD '21 Vesuvio Grigio
+ MiTo QV '10 Rosso
......................................
ex Giulietta 1.4 170 '17 Misano
ex MiTo 1.4 155 '09 Rosso
ex 156 2.0 TS '00 Grigio
ex 145 1.4 Boxer '95 Blue
......................................
Lokacija: Indjija
Postovi: 6613
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 3:40 pm

Re: Novi pocetak (modeli)

Pet Nov 22, 2019 3:41 pm

Eto, objasnio čovek u videu. Ovo je samo peglanje tamo gde ima najvećih zamerki, a stižu full LED moderni farovi kad se odradi komplet restyling Giulie i Stelvia po planu i programu. E sad, ako ljudi noću više uopšte ne vide bez Matrix svetala, ako rezolucija na kameri za vožju nazad nije full HD kao na modernim televizorima i ako zbog svega toga neće da se prodaje, onda... jbg :)
ONLY ALFA | FOREVER AND EVER
Korisnikov avatar
popovicvl
Garaža: Alfa Romeo 159 2.4 JTDm Q4
Lokacija: Sremska Mitrovica
Postovi: 719
Pridružio se: Pon Okt 03, 2016 7:52 pm

Re: Novi pocetak (modeli)

Pet Nov 22, 2019 8:06 pm

A jedan od apsurda je to da je Giulia najbezbedniji auto na svetu po testiranju NCAP i IIHS, u svim klasama. Bezbedniji je od novog Audija A6, BMW 5 i Mercedesa E klase, mada nisu ni u istoj klasi, Giulija ih je ostavila iza na tabeli.

Niko ne pominje da Giulia ima 50%-50% weight ratio, jako laka šasija za svoju veličinu, laka za vožnju.

To niko nigde ne pominje, bitno je da li ima LED farove ili FULHD kameru!!!
Korisnikov avatar
Alfanatic
Garaža: Giulia Sprint 2.0
200 AT8 RWD '21 Vesuvio Grigio
+ MiTo QV '10 Rosso
......................................
ex Giulietta 1.4 170 '17 Misano
ex MiTo 1.4 155 '09 Rosso
ex 156 2.0 TS '00 Grigio
ex 145 1.4 Boxer '95 Blue
......................................
Lokacija: Indjija
Postovi: 6613
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 3:40 pm

Re: Novi pocetak (modeli)

Pet Nov 22, 2019 10:43 pm

Ta neka opšta lakoća upravljanja, kontrola vozila i osećaj povezanosti gde bukvalno deluje kao da automobil čita misli i jeste najjača moja impresija kad sam probao Giuliu Veloce. Teško je to opisivati, kvantifikovati i porediti, posebno danas kad su druge stvari apsolutni prioritet. Čudo su napravili Italijani sa Giulijom u inžinjerskom smislu, u smislu bezbednosti takođe, a ne vidim da nešto zaostaje po pitanju dizajna i svih drugih parametara. Sasvim dovoljno razloga da se (ne) prodaje :)
ONLY ALFA | FOREVER AND EVER
Korisnikov avatar
Stefan Zailac
Contact:
Garaža: Nešto strano i privremeno...
Lokacija: Pancevo
Lokacija: Pančevo
Postovi: 838
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 11:33 am

Re: Novi pocetak (modeli)

Sub Nov 23, 2019 12:34 pm

Pitam se samo da li i Jeremy Clarkson misli ozbiljno da je ovakva budućnost stvarno COOL?!

[video][/video]

Budućnost kome paše, kome ne!
Meni lično NE
Korisnikov avatar
starac vujadin
Contact:
Garaža: Laguna Coupe, Smart
Lokacija: Stari grad
Lokacija: Stari grad
Postovi: 4319
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 6:27 pm

Re: Novi pocetak (modeli)

Sub Nov 23, 2019 12:43 pm

He, he..kad je krenuo da crta po ekranu ;)
Acqua-Olio-Benzina
Korisnikov avatar
DejanGT
Garaža: Giulietta MultiAir | 2010
Lokacija: Beograd
Postovi: 1478
Pridružio se: Pet Apr 23, 2010 12:09 am

Re: Novi pocetak (modeli)

Sub Nov 23, 2019 1:09 pm

Čitam ovih dana ovaj naš forum i shvatim da u gotovo svakoj drugoj temi u kojoj ljudi pretstavljaju svoje automobile, pa i češće, iskače jedan te isti detalj - "super ti je auto, samo još da ga spustiš 2-3 cm i biće perfektan" - "kupio sam ovaj auto i sve mi je super, samo da ga spustim 2-3 cm i biću skroz zadovoljan", etc. Prilično je slično i na drugim Alfa Romeo forumima po svetu.

Ispade da ljudi koji vole Alfu zapravo vole da im je auto spušten, nizak, u sportskom trimu i sa sportskom pojavom. Mislim i da Alfa Romeo svake godine dobije čestitku za Novu godinu od Eibacha i Konija jer zahvaljujući njoj prodaju tone opruga i amortizera.

Alfa Romeo je sigurno istražio celu tu stvar i uzimajući sve to u obzir odlučio da najveću većinu svojih vozila podigne i učini višim, verovatno kako bi ih učinio primamljivijim svojim tradicionalnim kupcima :)

Hoćete li spuštati svog Stelvia ili Tonalea za 2-3 cm "pa da bude to to"? :)
Korisnikov avatar
bums85
Contact:
Garaža: C220 Coupe
ex Alfa 156TI JTD16v '04.
ex Alfa 159 2.2 JTS
Lokacija: Las Vegas
Lokacija: Kacarevo
Postovi: 4587
Pridružio se: Uto Jan 12, 2010 11:11 am

Re: Novi pocetak (modeli)

Sub Nov 23, 2019 2:05 pm

Kad se vec spominju farovi i nove tehnologije

[video][/video]
Slika
Korisnikov avatar
Alfanatic
Garaža: Giulia Sprint 2.0
200 AT8 RWD '21 Vesuvio Grigio
+ MiTo QV '10 Rosso
......................................
ex Giulietta 1.4 170 '17 Misano
ex MiTo 1.4 155 '09 Rosso
ex 156 2.0 TS '00 Grigio
ex 145 1.4 Boxer '95 Blue
......................................
Lokacija: Indjija
Postovi: 6613
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 3:40 pm

Re: Novi pocetak (modeli)

Sub Nov 23, 2019 5:56 pm

Stefan Zailac napisao:Pitam se samo da li i Jeremy Clarkson misli ozbiljno da je ovakva budućnost stvarno COOL?
Sve dok Clarkson kupuje i vozi Giuliu QV, stvari su skroz OK i pod kontrolom :D Doduše budućnost izvesno nije, ali to ionako nikad nije pod kontrolom pojedinca ili manjine...

@ DejanGT
:D :D
Kod mene su se baš potrudili u celoj toj priči, ali nemam taj problem i u pitanju je pre svega porodično vozilo ;)
ONLY ALFA | FOREVER AND EVER
Korisnikov avatar
Zika
Garaža: Alfa Romeo
Lokacija: Selo
Postovi: 764
Pridružio se: Pon Mar 20, 2017 9:56 am

Re: Novi pocetak (modeli)

Ned Nov 24, 2019 9:37 am

bums85 napisao:Kad se vec spominju farovi i nove tehnologije

[video][/video]
Baš tako, moraju se pratiti trendovi inače te pojede mrak.
Šta je problem ubacti veliki ekran ako je to danas must have, napraviti dobar softver, lepu animaciju. I onako to fabrika ne razvija već komponentaši.

[video][/video]

Drugi primer je ne treba ništa, držimo se jednog i onda za 9 meseci prodaš 8450 automobila u Evropi. Boje tu slabo pomažu. Mada plava je čuči opasno.
Slika
Korisnikov avatar
alonso14
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: -
-ex Q2 211cv 3 porta
-ex Rossalinda Challenge Stradale by Nova Speed
-ex Giulietta QV Edizione Corsa 301cv by Nova Speed

- ex GTI PP DSG 317 cv by OnlyRevo

- S3 8v 370 cv by Freaks Motorsport

- MK6 GTI DSG 271 cv by Freaks Motorsport
Lokacija: MG
Postovi: 3354
Pridružio se: Čet Avg 25, 2016 5:45 pm

Re: Novi pocetak (modeli)

Ned Nov 24, 2019 10:14 am

[video][/video]
'' Izabran sam zbog suptilnog magnetizma moje licnosti ''
Korisnikov avatar
Alfanatic
Garaža: Giulia Sprint 2.0
200 AT8 RWD '21 Vesuvio Grigio
+ MiTo QV '10 Rosso
......................................
ex Giulietta 1.4 170 '17 Misano
ex MiTo 1.4 155 '09 Rosso
ex 156 2.0 TS '00 Grigio
ex 145 1.4 Boxer '95 Blue
......................................
Lokacija: Indjija
Postovi: 6613
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 3:40 pm

Re: Novi pocetak (modeli)

Ned Nov 24, 2019 10:53 am

:podrzava :gr8:
Savagegeese je odličan kanal, čovek je rekao sve kako jeste i skroz se slažem. Sve mislim da bi Alfa utrostručila prodaju ako bi ispratila svu trenutnu modu. A i dobro je ako makar u nekim detaljima zadrži autentičnost i tradiciju. Recimo OK mi je ako neki maloserijski "specijalac" poput 4C iskoči i ima digitalnu instrument tablu, ali klasične cajgere obožavam i nema tog modernog rešenja kojim bih to voleo da se zameni. Znam da će i Alfa jednom morati "kud i mali Mujo", ali super mi je što su Giulia i Stelvio zadržali taj look. To znači da sam ovako ili onako do penzije miran :)
ONLY ALFA | FOREVER AND EVER
Korisnikov avatar
Djo83
Garaža: Alfa 156 Crosswagon Q4
Lokacija: Novi Sad
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 2288
Pridružio se: Sre Nov 26, 2008 4:38 pm

Re: Novi pocetak (modeli)

Ned Nov 24, 2019 1:01 pm

Korisnikov avatar
Sauriann
Drug Član
Drug Član
Garaža: Stelvio 2.2 Q4 Lusso

ex Giulietta 2.0 TCT
ex MiTo 1.4 Turbo Benzina 155
ex 156 jtd mjet 16V SW
Lokacija: Novi Beograd
Postovi: 4868
Pridružio se: Sub Okt 30, 2010 7:39 am

Novi pocetak (modeli)

Ned Nov 24, 2019 2:01 pm

Just because you are breathing doesn't mean you are alive.

"Come Back to Life"


Alfina nova reklama za Izrael.
Slika

Sent from my COL-L29 using Tapatalk
Korisnikov avatar
Alfanatic
Garaža: Giulia Sprint 2.0
200 AT8 RWD '21 Vesuvio Grigio
+ MiTo QV '10 Rosso
......................................
ex Giulietta 1.4 170 '17 Misano
ex MiTo 1.4 155 '09 Rosso
ex 156 2.0 TS '00 Grigio
ex 145 1.4 Boxer '95 Blue
......................................
Lokacija: Indjija
Postovi: 6613
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 3:40 pm

Re: Novi pocetak (modeli)

Ned Nov 24, 2019 4:11 pm

Djo83 napisao:https://www.grandtournation.com/thegran ... kson/cars/
Clarkson nema Giuliu...
Koliko se sećam, negde je ili pisalo ili je i sam citiran kako je naručio jednu QV čim je izašla u prodaju. Neka neko potvrdi ako se seća. U suprotnom ne zamerite ako me pamćenje izdaje, mada nisam baš siguran ni da je ta lista Clarksonovih vozila konačna. Tražio je, recimo, da mu spakuju onu testiranu GTV6 iz sedme epizode poslednje sezone The Grand Tour :) Možda je i to samo marketing, ali ne verujem da mu je problem da proširi vozni park kako i kad poželi ;)
ONLY ALFA | FOREVER AND EVER

Povratak na “Alfa Romeo Nuova Razza”