Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 832 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 30, 31, 32, 33, 34
  Štampa

Re: Alfa Romeo 4C
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Alfa Romeo 4C
PostPoslato: Uto Dec 26, 2017 7:27 pm 

Pridružio se: Pon Dec 29, 2014 11:40 pm
Garaža: gtv ts,mito 155
Slika

Vrh

PostPoslato: Pet Apr 06, 2018 10:01 am 
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Apr 28, 2014 11:07 pm
Garaža: 2010 MiTo, 1.4TBi 155hp
Svi ste ovo videli ali ajde da osvežimo malo temu, a i da bude "ubeleženo":

4C Coupé Competizione
https://www.topspeed.com/cars/alfa-romeo/2018-alfa-romeo-4c-coup-competizione-ar180188.html

Slika

Slika

I čisto da pitam, nismo ove godine videli Stojanov 4C na sajmu, jel i dalje u salonu kod njih ako je neko prolazio?

Vrh

PostPoslato: Pet Apr 06, 2018 5:54 pm 
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 4:40 pm
Garaža: Giulietta Sport 1.4
170 TCT '17 Misano Blue
......................................
ex MiTo 1.4 155 '09 Rosso
ex 156 2.0 TS '00 Grigio
ex 145 1.4 Boxer '95 Blue
Na sajmove se često dovozi neko drugo promotivno vozilo, tako da nisam siguran da je sada u BG bio izložen baš taj primerak, iako liči. Taj kod Stojanova je baš u vlasništvu i krasi salon od samog starta. Može biti prodat ako se pojavi zainteresovani kupac i odreši kesu, ali je u suštini ukras za firmin salon i zaštitni znak koji se ponekad i istera na stazu. Prilikom preuzimanja Julke ponovo su se malo parile oči, kao i uvek ;)

proudly manufactured in Italy | orgogliosamente fabbricato in Italia
Vrh

PostPoslato: Pet Apr 06, 2018 6:43 pm 
Drug Član
Drug Član
Korisnikov avatar

Pridružio se: Čet Nov 24, 2011 7:32 pm
Garaža: alfa 156 1.9 jtd 2001 tuned end remaped; 2.0 ts RIP
Na koju stazu se istera?

“If a car doesn’t make you excited every time you climb inside, then it’s just a tool. And if it’s just a tool, you may as well use the bus”
Vrh

PostPoslato: Pet Apr 06, 2018 8:37 pm 
Korisnikov avatar

Pridružio se: Pon Apr 28, 2014 11:07 pm
Garaža: 2010 MiTo, 1.4TBi 155hp
Alfanatic je napisao:
Na sajmove se često dovozi neko drugo promotivno vozilo, tako da nisam siguran da je sada u BG bio izložen baš taj primerak, iako liči. Taj kod Stojanova je baš u vlasništvu i krasi salon od samog starta. Može biti prodat ako se pojavi zainteresovani kupac i odreši kesu, ali je u suštini ukras za firmin salon i zaštitni znak koji se ponekad i istera na stazu. Prilikom preuzimanja Julke ponovo su se malo parile oči, kao i uvek ;)

Ja koliko znam do sada je ta iz Stojanova, Launch Edition (mislim da je 2013/14. godiste) bila na sajmu 3 puta. Da da, znam, pitao sam :) na prodaju je, ali samo ozbiljan kupac treba, nudili su im zamene, ali ih ne interesuje, i kao što kažeš, služi im da krasi i reklamira salon, ne "gori" im da je prodaju. Nego pošto nije bila na sajmu, a nisam uspeo da je vidim sa magistrale pre mesec dana kada sam prolazio, pa se pitam dal je prodata, ali kažeš tu je :)

Vrh

PostPoslato: Pet Apr 06, 2018 10:13 pm 
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 4:40 pm
Garaža: Giulietta Sport 1.4
170 TCT '17 Misano Blue
ex MiTo 1.4 155 '09 Rosso
ex 156 2.0 TS '00 Grigio
ex 145 1.4 Boxer '95 Blue
edin je napisao:
Na koju stazu se istera?

Staza, put, nisam govorio ništa konkretno. Ljudi koji tamo rade kažu da se ponekad upali, istera i provoza, ali nisam previše gurao nos i zapitkivao kada i gde. NAVAK bi bio idealno okruženje za takvo vozilo i malo zabave...

@ Plexform
Zar nije bila 4C i ove godine? Nisam bio pa nisam siguran, ali primećujem da je Stelvio QV privukao najviše pažnje novinara i posetilaca. Sećam se da su prošle ili pretprošle godine vozili za BG ovu iz Stojanova, mislim da su je izlagali i u NS, ali pamtim da je u BG bila promovisana i neka druga 4C ranije.

Bilo kako bilo ona je i dalje tamo što sam poslednji put proverio pre par nedelja. Teško da će neko da iskešira velik novac za takvu igračku. Sa jedne strane šteta, ali prodaja im nije imperativ i neće biti problem ni ako ostane dugo vremena da krasi salon. Bolje i za mene i za druge posetioce...

proudly manufactured in Italy | orgogliosamente fabbricato in Italia
Vrh

Alfa Romeo 4C
 Tema posta: Alfa Romeo 4C
PostPoslato: Pet Apr 06, 2018 11:10 pm 

Pridružio se: Uto Nov 14, 2017 7:21 pm
Garaža: Alfa Romeo
@Alfanatic nije bio 4C, Stelvio QV je bio okružen i zatvoren tako da si mogao da priđeš 1-2 metara da ga vidiš i to je to. Ovo ostalo je bilo ili zaključano ili mnogo ljudi u redu koji su čekali da uđu. Ja sam ušao i zatvorio vrata i proveo 2-3 minuta u pipkanju i istraživanju Đulije i Đulijete, mislim da imam slike QV-a, pa ću edit ovaj post preko telefona
SlikaSlika

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 832 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 30, 31, 32, 33, 34

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]