Alfa Romeo 4C

Alfa Romeo MiTo forum | Alfa Romeo Giulietta forum | 4C | GIULIA | Prototipi
Korisnikov avatar
Alfanatic
Garaža: Giulia Sprint 2.0
200 AT8 RWD '21 Vesuvio Grigio
+ MiTo QV '10 Rosso
......................................
ex Giulietta 1.4 170 '17 Misano
ex MiTo 1.4 155 '09 Rosso
ex 156 2.0 TS '00 Grigio
ex 145 1.4 Boxer '95 Blue
......................................
Lokacija: Indjija
Postovi: 6613
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 3:40 pm

Re: Само Слога Србина Спасава, iliti Alfa 4C :)

Ned Mar 06, 2011 1:49 pm

Uz svo dužno poštovanje svakome i uz maksimalno uvažavanje tuđeg ukusa i mišljenja, ne mogu da izbegnem čuđenje i pitanje kako je moguće da neki Alfista na nož dočeka model kakav je 4C!!????
OK, ne mora se svakom dopasti dizajn, kako enterijera tako i interijera, ne mora svako biti oduševljen sličnošću koncepta sa nekim Lotus modelima, ali zar nismo svi tako dugo kukali kako je Alfa "podgojila" svoje modele i izašla u susret nekoj drugoj kategoriji kupaca, zaboravivši prave ljubitelje performansi i čistog vozačkog užitka!? Nije li se toliko dugo iščekivao povratak na RWD, odnosno model sa istinski sportskim performansama, dostupan širem sloju kupaca nego što je bio slučaj sa 8C?
Mislim da je u ovom trenutku Alfa Romeu bio potreban baš jedan ovakav model, odnosno dokaz da i dalje umemo da konstruišemo sjajnog uličnog trkača koji vozaču prosto mora da izmami osmeh na lice! Dobro znamo da napolju ima dosta zaljubljenika u vožnju i vikend trkača koji jedva čekaju da sednu u lagan auto, smešteni par cm iznad tla, pa da se prepuste uživanju i istinskom vozačkom ugođaju u svojim Lotusima, Caterhamima i drugim modelima više ili manje slične koncepcije. 4C je upravo model namenjen za ljubitelje vožnje, iako će cenom možda malo iskočiti iz kategorije, mada to ne mora obavezno biti problem. Čak sam sklon da kažem kako se ovakvim modelom puca i na ljubitelje roadstera, tipa Mazde MX, bez obzira što postoje razlike u koceptu i nameni.
Ne znam, da ne širim priču, 4C doživljavam kao jedan iz palete modela Alfa Romea gde bi trebalo da bude vozila po svačijoj meri i želji. A ovaj jedan itekako ima svoju namenu i opravdanje zašto (će) da postoji, pa je jedina šteta što ga svaki pravi Alfista sebi neće moći priuštiti. Sve ostalo je savršeno, pa čak i ovaj hi-tech izgled unutrašnjosti (ukoliko sličan uopšte bude primenjen u serijskoj proizvodnji!) jer ne smemo zaboraviti da smo zagazili u 21-i vek, da tehnologija napreduje i da se mora prilagoditi duhu vremena, iako mi to vreme ovde teško da baš osećamo...
ONLY ALFA | FOREVER AND EVER
Korisnikov avatar
alfamen
Contact:
Garaža: ALFA 166 TS
ALFA 166 2.4 JTD
LANCIA LIBRA 1.9
Lokacija: Novi Beograd
Lokacija: Novi Beograd
Postovi: 1602
Pridružio se: Sre Jan 21, 2009 11:46 am

Re: Само Слога Србина Спасава, iliti Alfa 4C :)

Ned Mar 06, 2011 1:58 pm

:podrzava :podrzava :podrzava :podrzava :podrzava
Da ne sirim i ne gnjavim ... svaka ti je na mestu i potpuno se slazem jer nije alfa samo 33 i 75( koje se meni jako dopadaju) ima tu jos mnogo modela itekako lepih orginalnih i uvek u duhu alfizma.
Spacemaster
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 147 Selespeed 2.0 - 150KS (2006 god.)
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 446
Pridružio se: Sre Nov 10, 2010 10:12 am

Re: Само Слога Србина Спасава, iliti Alfa 4C :)

Ned Mar 06, 2011 4:02 pm

Mislim ne bi da komentarišem gore napsiano, jer polazim logikom zdravog razuma da se o ukusima ne raspravlja...
Korisnikov avatar
alfaholic
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 146 ti '97. ex
Alfa Romeo 156 1.8 TS '05.
Lokacija: Pancevo
Postovi: 1121
Pridružio se: Sub Nov 15, 2008 8:16 pm

Re: Само Слога Србина Спасава, iliti Alfa 4C :)

Ned Mar 06, 2011 6:06 pm

A sto se o ukusima ne raspravlja, zna li neko ko je pametan to rekao, ili zapisao? :)
Mislim upravo suprotno.

Otkud sve one price o VW i drugim bezidejnim proizvodima ako se o ukusima ne polemise?
Ako se ne komentarise o ukusima otkud potreba za umetnickim skolama, muzika, design, slikarstvo, ako je tako onda sve moze biti dobro u zavisnosti od posmatraca, je li tako? :)

To je besmisleno...

Civilizacija je postavila neke norme, e sad jesu li one dobre, lose, ili kakve vec, vrlo je relativno, ali svi smo ih prihvatili i prema njima odavno se zna sta je lepo, sta nije, sta je kitch, a sta umetnost, zato je potpuno besmislena tvrdnja da se o ukusima ne rapsravlja.

Tu pricu o ukusima smislili su oni koji ga nemaju da bi se odbranili, pa bi jedino u socioloskom smislu morao da se slozim, gde bi konkretan prevod bio:
Ako zelimo da izbegnemo svadju sa sujetnim i emotivno nezrelim osobama, ne rapsravljajmo sa njima o ukusima! :)

Ova Alfa moze nekom biti lepa, nekom ne, stvar je percepcije, ali u svakom slucaju nije neukusna, po svim normama i standardima od kad je covek sisao sa drveta i stao na dve noge.

Ne zameri, just my2c... :arflag
Spacemaster
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 147 Selespeed 2.0 - 150KS (2006 god.)
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 446
Pridružio se: Sre Nov 10, 2010 10:12 am

Re: Само Слога Србина Спасава, iliti Alfa 4C :)

Ned Mar 06, 2011 6:21 pm

Iskreno rečeno, gubljenje vremena je najveći problem, jer rasprave oko nečega što ti se ne sviđa na prvi pogled mogu biti beskonačne i na kraju završe svađom. Ja kažem da je auto sasvim ok spolja, iznutra mi je totalno amerski i jednostavno mi se zbog toga ne sviđa. Da li ja zbog toga mišljenja nemam ukusa? Krajnje je nekulturno reći bilo kome da nema ukusa, ako ga bar malo ne poznaješ! Možda nemaš ti ukusa, ali pak možda obojica grešimo, ali opet ako se tebi sviđa ko sam ja da te sprečim da drugačije razmišljaš i obrnuto. Moje mišljenje je, ponoviću, da je C4 iznutra ogavan i stojim iza toga, jer ga ja tako doživljavam.

Ko mu se najviše raduje pa Ameri, zašto? Pa zato što im se "ukus" poklapa sa onim što je Alfa napravila za "njih"...

Jedan jedini review na youtubu što sam našao i gle kako su se svi već uzbudili :)

[youtube]scVLpEhOVO0[/youtube]
Korisnikov avatar
SCHUMACHER
Garaža: Ex ALFA ROMEO 155 2.0 8V T.SPARK
Ex ALFA ROMEO 145 1.4 16V T.SPARK
ALFA ROMEO 155 2.0 16V T.SPARK
ALFA ROMEO 156 1.9 JTD
ALFA ROMEO 166 2.4 JTD
ALFA ROMEO 166 3.0 V6 24V
Lokacija: PODGORICA
Lokacija: PODGORICA
Postovi: 3944
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 11:54 am

Re: Само Слога Србина Спасава, iliti Alfa 4C :)

Ned Mar 06, 2011 9:57 pm

alfanatic napisao:Uz svo dužno poštovanje svakome ne mogu da izbegnem čuđenje i pitanje kako je moguće da neki Alfista na nož dočeka model kakav je 4C!!????
Ocigledno ne dozivljavamo svi isto Alfa Romeo.
Ja nisam zadovoljan Alfom kao imitatorom engleskih kola sa jeftinom plastikom i losom zavrsnom obradom...
"Tresu se soliteri,
jer mi smo bombarderi,
kolaju po prasini
price o zloj masini".
Korisnikov avatar
Alfanatic
Garaža: Giulia Sprint 2.0
200 AT8 RWD '21 Vesuvio Grigio
+ MiTo QV '10 Rosso
......................................
ex Giulietta 1.4 170 '17 Misano
ex MiTo 1.4 155 '09 Rosso
ex 156 2.0 TS '00 Grigio
ex 145 1.4 Boxer '95 Blue
......................................
Lokacija: Indjija
Postovi: 6613
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 3:40 pm

Re: Само Слога Србина Спасава, iliti Alfa 4C :)

Pon Mar 07, 2011 12:26 am

Da pojednostavim i ponovim kako mi zaista nije bila namera polemisati o ukusima! Sve što mene intrigira svodi se praktično na dva prosta pitanja:
1. Da li Alfa Romeu (i nama) treba jedan ovakav model u gami?
2. Da li jedan ovakav model, bez obzira na ukuse, zaslužuje baš ovako jake epitete?

Što se tiče prvog pitanja, jasno sam objasnio kako ja vidim stvari. Ne da mislim da nam treba jedan ovakav model, nego sam najpozitivnije iznenađen i uveren da ako ikada dođe do ozdravljenja i povratka na staze slave voljenog nam brenda, da će to u dobroj meri biti zbog ovog modela i vraćanja na provereni recept - performanse plus sve ostalo. Bio sam uveren da ćemo se svi ovde složiti makar oko te proste činnenice, ali eto, nije se desilo pa na ovaj način izražavam iznenađenje.
A što se drugog tiče, ja sam baš zakleti Anti-Wagenovac, ali epitete kao što je "povraćanje", "ogavno" i slično ne bih izgovorio ni kada je u pitanju predstavljanje novog Golfa, Pasata i slično. To što nešto ne gotivim više je stvar opšte histerije i ovdašnjeg mentaliteta, nego što ima neko racionalno uporište. Danas svi znaju da prave dobre automobile i to je fakat. A biti Alfista i ovakav automobil častiti takvim rečima malo mi je nestvarno. Rekao bih da su po drugim forumima čak i neki Wagenovci imali lepše reči za naše čedo, nego što se ovde može pročitati. Tek priča o Alfi kao imitatoru i nekakvoj lošoj i jeftinoj izradi engleskih automobila nema uporište u praksi.
Ali dobro, i to spada u domen slobodnog govora i mišljenja, polemike nema, samo sam veoma iznenađen, a svoje čuđenje ću nadalje čuvati za sebe...
ONLY ALFA | FOREVER AND EVER
Korisnikov avatar
alfaholic
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 146 ti '97. ex
Alfa Romeo 156 1.8 TS '05.
Lokacija: Pancevo
Postovi: 1121
Pridružio se: Sub Nov 15, 2008 8:16 pm

Re: Само Слога Србина Спасава, iliti Alfa 4C :)

Pon Mar 07, 2011 12:36 am

Poredjenje sa ostrvljanima kada je automobilizam u pitanju moze biti samo pozitivan, ne znam odakle te nespretne izjave...
Spacemaster
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 147 Selespeed 2.0 - 150KS (2006 god.)
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 446
Pridružio se: Sre Nov 10, 2010 10:12 am

Re: Само Слога Србина Спасава, iliti Alfa 4C :)

Pon Mar 07, 2011 1:38 pm

alfanatic napisao:Da pojednostavim i ponovim kako mi zaista nije bila namera polemisati o ukusima! Sve što mene intrigira svodi se praktično na dva prosta pitanja:
1. Da li Alfa Romeu (i nama) treba jedan ovakav model u gami?
2. Da li jedan ovakav model, bez obzira na ukuse, zaslužuje baš ovako jake epitete?

Što se tiče prvog pitanja, jasno sam objasnio kako ja vidim stvari. Ne da mislim da nam treba jedan ovakav model, nego sam najpozitivnije iznenađen i uveren da ako ikada dođe do ozdravljenja i povratka na staze slave voljenog nam brenda, da će to u dobroj meri biti zbog ovog modela i vraćanja na provereni recept - performanse plus sve ostalo. Bio sam uveren da ćemo se svi ovde složiti makar oko te proste činnenice, ali eto, nije se desilo pa na ovaj način izražavam iznenađenje.
A što se drugog tiče, ja sam baš zakleti Anti-Wagenovac, ali epitete kao što je "povraćanje", "ogavno" i slično ne bih izgovorio ni kada je u pitanju predstavljanje novog Golfa, Pasata i slično. To što nešto ne gotivim više je stvar opšte histerije i ovdašnjeg mentaliteta, nego što ima neko racionalno uporište. Danas svi znaju da prave dobre automobile i to je fakat. A biti Alfista i ovakav automobil častiti takvim rečima malo mi je nestvarno. Rekao bih da su po drugim forumima čak i neki Wagenovci imali lepše reči za naše čedo, nego što se ovde može pročitati. Tek priča o Alfi kao imitatoru i nekakvoj lošoj i jeftinoj izradi engleskih automobila nema uporište u praksi.
Ali dobro, i to spada u domen slobodnog govora i mišljenja, polemike nema, samo sam veoma iznenađen, a svoje čuđenje ću nadalje čuvati za sebe...
Drug čitaš između redova, te i tvoj način izražavanja vodi ka raspravama koje neće imati kraja. Ti generalizuješ stvari i to debelo, i pored toga što sam ja uzeo u usta samo enterijer, ponoviću samo enterijer. Ali opet ti jednostavno vidiš i čuješ samo ono što želiš i jedan detalj koji se nekome ne dopada stavljaš u isti koš sa celim automobilom koji će po pitanju enterijera za EU biti možda i drugačiji od ovoga prikazanog.

I koja je poenta tvog ponovnog pisanja, sem da narušiš slobodu pisanja, i nametneš svoje mišljenje, koje u slučajevima ličnog viđenja stvari nema nikakve poene, tj. jednostavno ukusi su nam različiti, i stavovi po tom pitanju, ali izgleda nismo svi isti te i ne poštujemo tuđa mišljenja, jer mislimo da smo uvek najpametniji.
Korisnikov avatar
Alfanatic
Garaža: Giulia Sprint 2.0
200 AT8 RWD '21 Vesuvio Grigio
+ MiTo QV '10 Rosso
......................................
ex Giulietta 1.4 170 '17 Misano
ex MiTo 1.4 155 '09 Rosso
ex 156 2.0 TS '00 Grigio
ex 145 1.4 Boxer '95 Blue
......................................
Lokacija: Indjija
Postovi: 6613
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 3:40 pm

Re: Само Слога Србина Спасава, iliti Alfa 4C :)

Pon Mar 07, 2011 6:37 pm

Drug, ja sam samo pitao, a teško da sam to mogao uraditi na kulturniji i pomirljiviji način! To nema veze sa nametanjem mišljenja, već sa pukom radoznalošću, baziranoj na više, a ne samo jednoj konkretnoj reakciji. A ako neko ne želi da odgovori, niko ga i ne tera, pri čemu bi svakako mogao da izbegne neke floskule tipa "najpametniji" i slično! Upravo "jaki" izrazi često i dovode do nerazumevanja...
ONLY ALFA | FOREVER AND EVER
Korisnikov avatar
vojaalfa
Drug Član
Drug Član
Garaža: 156 1.8TS SW
Lokacija: Beograd
Lokacija: Bgd-Zarkovo
Postovi: 2009
Pridružio se: Pon Dec 01, 2008 3:42 pm

Re: Само Слога Србина Спасава, iliti Alfa 4C :)

Pon Mar 07, 2011 7:43 pm

Ako je ovo koncept a jeste ja bih na ovaj auto ako bude kostao 40.000e stavio jos 20.000e na tunning/styling kombinaciju i onda bi to bilo pravo auto.(para nikad dosta) :grin:
Korisnikov avatar
Diego
Drug Član
Drug Član
Garaža: AR 156 1.8 TS 2002.
Lokacija: Beograd - Banovo Brdo
Postovi: 1599
Pridružio se: Pon Avg 09, 2010 10:20 am

Re: Само Слога Србина Спасава, iliti Alfa 4C :)

Uto Mar 08, 2011 9:57 am

alfaholic napisao:Poredjenje sa ostrvljanima kada je automobilizam u pitanju moze biti samo pozitivan, ne znam odakle te nespretne izjave...
Ako nesto znaju to je da naprave dobar sportski automobil - BSC :thumbsup: A "omakne" im se i Range... :)

Procena fabrike je da u tom segmentu mogu da se pokazu dobro, to sto je Lotus vec godinama u tom segmentu je samo pozitivna stvar. Ne mogu da se setim da je iko od priznatih ocrnio Lotus u smislu voznih karakteristika i sportskog karaktera. Taman da se i Alfa (opet!) pokaze. Svidja mi se sto zele malo da promene ritam, dobar pocetak za napredak.
:arflag
Korisnikov avatar
dekideki
Drug Član
Drug Član
Garaža: 2001. Alfa Romeo 156 2.0 16V
Lokacija: Cukarica
Lokacija: Beograd
Postovi: 4465
Pridružio se: Sub Nov 15, 2008 7:11 pm

Re: Само Слога Србина Спасава, iliti Alfa 4C :)

Uto Mar 08, 2011 7:18 pm

http://www.flickr.com/photos/37634325@N ... 6097866781

*ne mogu da se linkuju samo slike, imaju neku autorizaciju... ali ovo su do sad najdetaljnije i pokazuju najvise do sad!!!
:arflag
Korisnikov avatar
Zillgian
Garaža: '07 AR159, 2.4 JTDm Q4
ex '02 AR156, 1.9 JTD
Lokacija: Bijeljina
Lokacija: Bijeljina
Postovi: 1437
Pridružio se: Pet Maj 01, 2009 12:07 am

Re: Само Слога Србина Спасава, iliti Alfa 4C :)

Čet Mar 10, 2011 1:54 am

http://www.flickr.com/photos/wearealfis ... 097866781/

Narode, is it just me, ili ovo iz ovog ugla liči na Koenigsegg (zadnji dio tj.)? :quadrifoglio
Korisnikov avatar
alfamen
Contact:
Garaža: ALFA 166 TS
ALFA 166 2.4 JTD
LANCIA LIBRA 1.9
Lokacija: Novi Beograd
Lokacija: Novi Beograd
Postovi: 1602
Pridružio se: Sre Jan 21, 2009 11:46 am

Re: Само Слога Србина Спасава, iliti Alfa 4C :)

Čet Mar 10, 2011 8:17 am

Ovaj auto je toliko lepo i pedantno uradjen da je sigurno ponos i dika Alfa Romea :love:

:arflag :arflag :arflag :arflag :arflag :arflag
Korisnikov avatar
Markoni147
Garaža: Ford Fiesta ST
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 1857
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 6:22 pm

Re: Само Слога Србина Спасава, iliti Alfa 4C :)

Čet Mar 10, 2011 10:19 am

Po meni je odlična :love:
Moderna je, i treba da bude moderna, kako spolja tako i unutra... :good:
Korisnikov avatar
Zillgian
Garaža: '07 AR159, 2.4 JTDm Q4
ex '02 AR156, 1.9 JTD
Lokacija: Bijeljina
Lokacija: Bijeljina
Postovi: 1437
Pridružio se: Pet Maj 01, 2009 12:07 am

Re: Само Слога Србина Спасава, iliti Alfa 4C :)

Pet Mar 11, 2011 12:48 am

mor'o sam :) :quadrifoglio

[youtube]Wsufq-BeaLU[/youtube]
Korisnikov avatar
Markoni147
Garaža: Ford Fiesta ST
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 1857
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 6:22 pm

Re: Само Слога Србина Спасава, iliti Alfa 4C :)

Pet Mar 11, 2011 9:23 am

hahaha hahaha hahaha hahaha
Korisnikov avatar
SCHUMACHER
Garaža: Ex ALFA ROMEO 155 2.0 8V T.SPARK
Ex ALFA ROMEO 145 1.4 16V T.SPARK
ALFA ROMEO 155 2.0 16V T.SPARK
ALFA ROMEO 156 1.9 JTD
ALFA ROMEO 166 2.4 JTD
ALFA ROMEO 166 3.0 V6 24V
Lokacija: PODGORICA
Lokacija: PODGORICA
Postovi: 3944
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 11:54 am

Re: Само Слога Србина Спасава, iliti Alfa 4C :)

Ned Mar 13, 2011 3:07 am

Ljudi,da pojednostavim moje izlaganje:
Alfa Romeo nikad nikog nije imitirao po dizajnu-do sad...
Kada wv kopira ostrvljane-to je dobro jer su bezlicni,ali kad Alfa Romeo odluci da se spusti par stotina stepenika nize da bi kopirala jednog Lotusa-onda to ni malo nije dobro-razmislite malo...
"Tresu se soliteri,
jer mi smo bombarderi,
kolaju po prasini
price o zloj masini".
Korisnikov avatar
byMaX
Contact:
Garaža: Alfa Romeo Giulia QV 510bhp AT8 2018
Alfa Romeo Giulietta 2.0jtdm3 Sport 2011
Volvo S80 2006
Mini Cooper D 2016
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 1330
Pridružio se: Pon Jan 05, 2009 9:31 pm

Re: Само Слога Србина Спасава, iliti Alfa 4C :)

Ned Mar 13, 2011 11:40 pm

I meni se dopada. Manje iznutra, voleo bih da je više sveden, kao recimo Ferari California (eto i taj je za USA tržište, pa je ok), ali možda će biti lepši kroz par godina. jednog dana ću imati taj 4C, to znam :)
Turismo Internacionale
Korisnikov avatar
sErGiO
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 156SW 1.8TS
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 5764
Pridružio se: Pon Nov 24, 2008 3:11 pm

Re: Само Слога Србина Спасава, iliti Alfa 4C :)

Sre Mar 16, 2011 3:47 pm

U najavi je i Spider:

Slika

Slika

Izvor:
http://auto.blog.rs/blog/auto/top-secre ... -4c-spider
Purezza di linea e prefezione del meccanismo - Alfa Romeo
l silenzio notturno è stato disturbato bruttamente dalla musica del mio cuore sportivo!
Korisnikov avatar
byMaX
Contact:
Garaža: Alfa Romeo Giulia QV 510bhp AT8 2018
Alfa Romeo Giulietta 2.0jtdm3 Sport 2011
Volvo S80 2006
Mini Cooper D 2016
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 1330
Pridružio se: Pon Jan 05, 2009 9:31 pm

Re: Само Слога Србина Спасава, iliti Alfa 4C :)

Čet Mar 17, 2011 7:37 pm

Prelep mi je, zaista!
Turismo Internacionale
Korisnikov avatar
starac vujadin
Contact:
Garaža: Laguna Coupe, Smart
Lokacija: Stari grad
Lokacija: Stari grad
Postovi: 4319
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 6:27 pm

Re: Само Слога Србина Спасава, iliti Alfa 4C :)

Čet Mar 17, 2011 9:03 pm

Moraju da prave open top verziju, spider ili targu svejedno, ako zele necemu da se nadaju u prodaju.
Acqua-Olio-Benzina
Korisnikov avatar
darko qv
Garaža: Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde.....Grande Punto 1.3 MJTD 75hp
Alfa Romeo 147 8v traktor
Lokacija: Sutomore
Lokacija: Sutomore
Postovi: 4628
Pridružio se: Pet Okt 30, 2009 10:06 am

Re: Само Слога Србина Спасава, iliti Alfa 4C :)

Čet Mar 17, 2011 9:45 pm

byMaX napisao:Prelep mi je, zaista!
:podrzava :arflag :beer: :drink
GOD LOVES ALFA,JESUS DROVE A 145 CLOVERLEAF
Korisnikov avatar
SCHUMACHER
Garaža: Ex ALFA ROMEO 155 2.0 8V T.SPARK
Ex ALFA ROMEO 145 1.4 16V T.SPARK
ALFA ROMEO 155 2.0 16V T.SPARK
ALFA ROMEO 156 1.9 JTD
ALFA ROMEO 166 2.4 JTD
ALFA ROMEO 166 3.0 V6 24V
Lokacija: PODGORICA
Lokacija: PODGORICA
Postovi: 3944
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 11:54 am

Re: Само Слога Србина Спасава, iliti Alfa 4C :)

Uto Apr 05, 2011 12:04 pm

Pazite garazu:

Slika
:love:
Samo ne vidim sta je ovo sivo iza-mozda neki BAT???
"Tresu se soliteri,
jer mi smo bombarderi,
kolaju po prasini
price o zloj masini".

Povratak na “Alfa Romeo Nuova Razza”