Sajam Beograd 2010..

Alfa Romeo MiTo forum | Alfa Romeo Giulietta forum | 4C | GIULIA | Prototipi
Bogdan156
Garaža: Alfa Romeo 156 2.4 JTD M-jet
Postovi: 1221
Pridružio se: Sub Jun 13, 2009 9:18 am

Sajam Beograd 2010..

Pon Mar 08, 2010 2:48 pm

Mali je off ali ne mogu da verujem da Alfa ove godine nema stand na Sajmu automobila u Bg-u. Sad sam bio i da nije bilo vrhunskih cica kao i svake godine bile bi bacene pare.
Korisnikov avatar
Mique
Contact:
Garaža: Mercedes GL500 4Matic
Audi TT Quattro
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd - Žarkovo
Postovi: 2342
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 9:09 am

Re: Ženeva 2010.

Pon Mar 08, 2010 5:48 pm

Bogdan156 napisao:Mali je off ali ne mogu da verujem da Alfa ove godine nema stand na Sajmu automobila u Bg-u. Sad sam bio i da nije bilo vrhunskih cica kao i svake godine bile bi bacene pare.
To sam i ocekaivao jer ovo nije sajam automobila nego nesto nalik tome ... Ovde auto kuce pokusavaju da ociste svoje lagare pricajuci nam sarene laze o kreditima i lizing akcijama , a posle te boli glava kada te auto izadje i do 50 % vise ... A posto delta jedva da ima 5-6 Alfi na lageru i posto se ne trudi da je prodaje , zasto bi je izlagali ???

Nego , reci mi jel ima nesto zanimljivo ??? Cisto da znam da li da idem uopste ???
Postoje 2 vrste telefona : Nokia i ostali
Postoje 2 vrste konzola : Sony i ostali
Postoje 2 vrste automobila : Alfa i ostali
Bogdan156
Garaža: Alfa Romeo 156 2.4 JTD M-jet
Postovi: 1221
Pridružio se: Sub Jun 13, 2009 9:18 am

Re: Ženeva 2010.

Pon Mar 08, 2010 6:24 pm

Iskreno ne. Sve stari modeli jedino BMW je predstavio par novih modela, X1 koji je odvratan, 530d GT, nakazan auto i novi BMW5 koji nisu ni otkrili danas. Sem lepih zena nista zanimljivo...
Korisnikov avatar
motion
Postovi: 243
Pridružio se: Ned Nov 23, 2008 11:55 am

Re: Ženeva 2010.

Pon Mar 08, 2010 6:37 pm

Tako sam i zamisljao sajam u bg. Prosle godine sam bio nakon apstinencije od nekoliko godina i naravno, pokajao sam se sto sam uopste otisao. Ove godine ne planiram da idem!
"...owning an Alfa is a portal through which all petrolheads must pass if they genuinely want to know what it is that differentiates a car from a toaster or a washing machine" by Jeremy Clarckson (da je srbin zvao bi se Jeremija)
Korisnikov avatar
Mique
Contact:
Garaža: Mercedes GL500 4Matic
Audi TT Quattro
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd - Žarkovo
Postovi: 2342
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 9:09 am

Re: Ženeva 2010.

Pon Mar 08, 2010 7:45 pm

Prosle godine je i bilo relativno zanimljivo ... Ipak je to bio sajam , a ovajbg car show je ipak tesko njesra , jedino ce delta imati koristi jer ce prodati gomilu onih ocajnih puntica ovom napacenom narodu ....
Postoje 2 vrste telefona : Nokia i ostali
Postoje 2 vrste konzola : Sony i ostali
Postoje 2 vrste automobila : Alfa i ostali
Korisnikov avatar
starac vujadin
Contact:
Garaža: Laguna Coupe, Smart
Lokacija: Stari grad
Lokacija: Stari grad
Postovi: 4320
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 6:27 pm

Re: Ženeva 2010.

Pon Mar 08, 2010 8:10 pm

Nema Delte Fiat na sajmu. Ima dva dilera Fiata - AK Vozdovac i neki iz KG. Na standu AK Vozdovca ima crveni Grande Punto Evo koji je neverovatno bedno uradjen unutra, gore nego Dacia ili Chrysler...da nisam video ostala dva Evo koja ima na sajmu pomislio bih da su ovi u Fiatu poludeli...ovo je neka neverovatno bedna varijanta unutra, ne znam koji morona moze onakav auto da iznese na stand. No, ovi ostali su Puntici kako tako pristojni, mada su sve to kante u sustini. Mediokritetska kola za mediokritetsku publiku.
Acqua-Olio-Benzina
Korisnikov avatar
Mique
Contact:
Garaža: Mercedes GL500 4Matic
Audi TT Quattro
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd - Žarkovo
Postovi: 2342
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 9:09 am

Re: Ženeva 2010.

Pon Mar 08, 2010 8:13 pm

Znaci Delta ih vise ne prodaje ili se nisu pojavili na ovom sajmu ??? Ironija je da kada kupujes Punta moras dati 10k evra da bi imao klimu ,dervo podizace i ABS ... Alo ljudi pa nije to Yugo , ovo je 21. vek to je vec svuda standard....
Postoje 2 vrste telefona : Nokia i ostali
Postoje 2 vrste konzola : Sony i ostali
Postoje 2 vrste automobila : Alfa i ostali
Korisnikov avatar
starac vujadin
Contact:
Garaža: Laguna Coupe, Smart
Lokacija: Stari grad
Lokacija: Stari grad
Postovi: 4320
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 6:27 pm

Re: Ženeva 2010.

Pon Mar 08, 2010 8:38 pm

Treba ovih dana da potpisu novi ugovor sa Fiatom i bice dileri...u stvari ekskluzivni dileri ili tako nesto - imace bolji status nego drugi dileri. Milsim da nece raditi Puntice iz KG. Jedva su se skrpili za Hondin stand.

Inace, ima sta da se vidi - KTM X-Bow je atrakcija. Tu su i tri zestoka hothatcha- Megane Sport, bela Civic Type R sa belim felnama i Mazda 3 MPS. Novi Peugeot kupe koji je vrlo atraktivan i mnogo lici na Audi TT. Novi, ruzni Subaru Legacy...Impreza Sti koju ne mogu da prodaju godinu dana...

Od prosecnih automobila nova Astra je jako dobar auto i sve joj je na mestu sem cene koja je malo jaca nego sto bi trebalo da bude.

Tu je i trkacki Chevrolet Cruze i jos par pikanterija.
Acqua-Olio-Benzina
Korisnikov avatar
mobtel
Garaža: 33+156=159
Lokacija: Kikinda
Postovi: 313
Pridružio se: Sre Dec 03, 2008 9:11 pm

Re: Ženeva 2010.

Pon Mar 08, 2010 8:47 pm

vidim ja da će da padne neki opel, često ga spominješ ovih dana... :D
You bought the wrong car!!!
Korisnikov avatar
starac vujadin
Contact:
Garaža: Laguna Coupe, Smart
Lokacija: Stari grad
Lokacija: Stari grad
Postovi: 4320
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 6:27 pm

Re: Ženeva 2010.

Pon Mar 08, 2010 9:02 pm

Nece da padne, ali je Astra odlican auto. Mislim da nikada ne bih mogao da kupim nov Opel, previse brzo se ubajate i onda krene da im se sunovracuje vrednost. Interesantno kako firme kada dodju u veliku frku umeju da se skupe i da izbace dobre modele. BMW je bio na rubu propasti, pa je izbacio BMW 02, onda seriju 3. Fiat je bio na ivici pa je izbacio Una, pa onda opet Grande Punta. Evropski Ford je bio pred gasenjem, a onda je Focus sve promenio...Alfa sa 156-icom...sve se nadam da ce Alfa "zabosti" opet neki bingo, ali se ne da u poslednje vreme. Tako je i Opel sa Insigniom, a siguran sam i sa ovom Astrom izbegao totalni bankrot.
Acqua-Olio-Benzina
Korisnikov avatar
mobtel
Garaža: 33+156=159
Lokacija: Kikinda
Postovi: 313
Pridružio se: Sre Dec 03, 2008 9:11 pm

Re: Ženeva 2010.

Pon Mar 08, 2010 10:10 pm

u pravu si, mada mislim da se nije pojavio onaj rus(magna) i da nije bilo političke volje ne bi im ni insignia i astra zajedno pomogli...možda i alfi krene bolje ako se pojavi neki rus kao potencijalni kupac :)
You bought the wrong car!!!
Korisnikov avatar
starac vujadin
Contact:
Garaža: Laguna Coupe, Smart
Lokacija: Stari grad
Lokacija: Stari grad
Postovi: 4320
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 6:27 pm

Re: Ženeva 2010.

Pon Mar 08, 2010 11:12 pm

Naravno, drzavna volja i novi kupac su pre svega izvukli stvar. Uz to, Insignia koju su pravili u tri smene prosle godine kada su svi zivi zatavarli fabrike na po vise nedelja je doprinelo svemu tome.

Sto se mene tice, svako ko zeli da kupi Alfu, ima casne namere i ideju da sredi situaciju sa gamom modela, tehnikom i kvalitetom je dobrodosao.
Acqua-Olio-Benzina
Korisnikov avatar
Woodoo
Garaža: Službeni
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 225
Pridružio se: Sre Dec 10, 2008 3:14 pm

Re: Ženeva 2010.

Uto Mar 09, 2010 10:20 am

starac vujadin napisao:Treba ovih dana da potpisu novi ugovor sa Fiatom i bice dileri...u stvari ekskluzivni dileri ili tako nesto - imace bolji status nego drugi dileri. Milsim da nece raditi Puntice iz KG. Jedva su se skrpili za Hondin stand.
Dobili su prodaju pola prozivodnje iz KG-a.
Bogdan156
Garaža: Alfa Romeo 156 2.4 JTD M-jet
Postovi: 1221
Pridružio se: Sub Jun 13, 2009 9:18 am

Re: Sajam Beograd 2010..

Uto Mar 09, 2010 12:06 pm

Iskreno meni se Astra ne dopada, Insignia je vec druga stvar. A sto se Alfe tice prica je poznata, puno potencijala koji se ne iskoriscava uopste...
Korisnikov avatar
MV_ns
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 156 1,9 JTD Sportwagon
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 18
Pridružio se: Uto Jun 09, 2009 3:06 pm

Re: Ženeva 2010.

Uto Mar 16, 2010 11:33 am

starac vujadin napisao:Treba ovih dana da potpisu novi ugovor sa Fiatom i bice dileri...u stvari ekskluzivni dileri ili tako nesto - imace bolji status nego drugi dileri. Milsim da nece raditi Puntice iz KG. Jedva su se skrpili za Hondin stand.

Inace, ima sta da se vidi - KTM X-Bow je atrakcija. Tu su i tri zestoka hothatcha- Megane Sport, bela Civic Type R sa belim felnama i Mazda 3 MPS. Novi Peugeot kupe koji je vrlo atraktivan i mnogo lici na Audi TT. Novi, ruzni Subaru Legacy...Impreza Sti koju ne mogu da prodaju godinu dana...

Od prosecnih automobila nova Astra je jako dobar auto i sve joj je na mestu sem cene koja je malo jaca nego sto bi trebalo da bude.

Tu je i trkacki Chevrolet Cruze i jos par pikanterija.
Daj bre, Astra je totalno sterilna, mada od Opela u toj klasi nisam bolje ni ocekivao. Dizajn je na malo visem nivou od prve generacije Mazde 3. Sramota.
147-ts-ma-lepota
Postovi: 37
Pridružio se: Ned Maj 02, 2010 5:40 pm

Re: Ženeva 2010.

Čet Maj 06, 2010 12:04 am

MV_ns napisao:
starac vujadin napisao:Treba ovih dana da potpisu novi ugovor sa Fiatom i bice dileri...u stvari ekskluzivni dileri ili tako nesto - imace bolji status nego drugi dileri. Milsim da nece raditi Puntice iz KG. Jedva su se skrpili za Hondin stand.

Inace, ima sta da se vidi - KTM X-Bow je atrakcija. Tu su i tri zestoka hothatcha- Megane Sport, bela Civic Type R sa belim felnama i Mazda 3 MPS. Novi Peugeot kupe koji je vrlo atraktivan i mnogo lici na Audi TT. Novi, ruzni Subaru Legacy...Impreza Sti koju ne mogu da prodaju godinu dana...

Od prosecnih automobila nova Astra je jako dobar auto i sve joj je na mestu sem cene koja je malo jaca nego sto bi trebalo da bude.

Tu je i trkacki Chevrolet Cruze i jos par pikanterija.
matori mi ima antaru a jedan od najboljih ortaka astru... i mnogo sam cenio Opel jer se nijedan od ta dva automobila za ove 2,3 odnosno 3,4 god nije nijednom pokvario, ni najmanji deo, DOK IH OBOJE NISAM PROBO... pa ja ne znam vece govno za voziti sa onim krutim menjacem i onim kvacilom, o poziciji sedenja necu ni da pricam

Daj bre, Astra je totalno sterilna, mada od Opela u toj klasi nisam bolje ni ocekivao. Dizajn je na malo visem nivou od prve generacije Mazde 3. Sramota.
matori mi ima antaru a jedan od najboljih ortaka astru... i mnogo sam cenio Opel jer se nijedan od ta dva automobila za ove 2,3 odnosno 3,4 god nije nijednom pokvario, ni najmanji deo, DOK IH OBOJE NISAM PROBO... pa ja ne znam vece govno za voziti sa onim krutim menjacem i onim kvacilom, o poziciji sedenja necu ni da pricam

Povratak na “Alfa Romeo Nuova Razza”