>>Sledi svoje srce<<

Alfa Romeo MiTo forum | Alfa Romeo Giulietta forum | 4C | GIULIA | Prototipi
Korisnikov avatar
Mique
Contact:
Garaža: Mercedes GL500 4Matic
Audi TT Quattro
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd - Žarkovo
Postovi: 2342
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 9:09 am

>>Sledi svoje srce<<

Ned Sep 20, 2009 6:01 pm

Posle jedne mini kampanje ''Moja MiTo prica'' koja je zaista okupila mnogo fanova i zaljubljenika u nase Alfe i gde se ova mala Alfa predstavila u jednom jako lepom svetlu Delta kao da je videla nase kritike pa je nastavila kampanju i promociju Alfinog brenda posto Andreja zabole uvo za to :banghead: Naime uoci stogodisnjice Alfe Romeo na svom domacem terenu (Delta City-ju) je izlozena jedna predivna prelepa Alfa 159 sa 1.9JTDm 16v motorom koja je na jednom specijalnom popustu od cak 4000 evra pa sada umesto 29900 evra kosta ''samo'' 25900 evra.Pod sloganom ''Sledi svoje srce'' on sija i privlaci kao magnet ljude oko nje a nas desetak se okupilo oko nje i samo su sevali blicevi,i verujte mi da je ona najveca atrakcija u Delta city-ju.Lep marketinski potez nema sta .. Evo i par slika
Slika

Slika

Slika
Slika
Postoje 2 vrste telefona : Nokia i ostali
Postoje 2 vrste konzola : Sony i ostali
Postoje 2 vrste automobila : Alfa i ostali
Bogdan156
Garaža: Alfa Romeo 156 2.4 JTD M-jet
Postovi: 1221
Pridružio se: Sub Jun 13, 2009 9:18 am

Re: >>Sledi svoje srce<<

Pon Sep 21, 2009 12:16 am

Prelepa Alfa, jedino je crvena lepsa od nje :arflag
Korisnikov avatar
Mique
Contact:
Garaža: Mercedes GL500 4Matic
Audi TT Quattro
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd - Žarkovo
Postovi: 2342
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 9:09 am

Re: >>Sledi svoje srce<<

Pon Sep 21, 2009 12:23 am

Crvena jeste najbolja ali opet ne bih se bunio ni sa belom ... Stvarno auto impresivno izgleda i u toj boji a za te pare nema bolje,jace i lepse !!!! :arflag :arflag :arflag
Postoje 2 vrste telefona : Nokia i ostali
Postoje 2 vrste konzola : Sony i ostali
Postoje 2 vrste automobila : Alfa i ostali
Korisnikov avatar
byMaX
Contact:
Garaža: Alfa Romeo Giulia QV 510bhp AT8 2018
Alfa Romeo Giulietta 2.0jtdm3 Sport 2011
Volvo S80 2006
Mini Cooper D 2016
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 1330
Pridružio se: Pon Jan 05, 2009 9:31 pm

Re: >>Sledi svoje srce<<

Pon Sep 21, 2009 9:17 am

Kažu u Delti da 159 uopšte ne prodaju, stvarno grehota, kad vidiš kako se nemci prodaju za te pare... za 25 hiljada stvarno ne može bolje u toj klasi. MiTo se prodaje, podatak je da se prodalo skoro 40 i da su uglavnom ovi sa turbinom, a 159-tka nijedna...
Turismo Internacionale
Korisnikov avatar
dekideki
Drug Član
Drug Član
Garaža: 2001. Alfa Romeo 156 2.0 16V
Lokacija: Cukarica
Lokacija: Beograd
Postovi: 4465
Pridružio se: Sub Nov 15, 2008 7:11 pm

Re: >>Sledi svoje srce<<

Pon Sep 21, 2009 9:45 am

pre nekoliko dana prolazim nocu pored Delte. nisam imao vremena da stanem i da slikam prizor koji me nije ostavio ravnodushnim: nocna velika reklama sa grbovima FIAT Lancia i Alfa naravno ukljucena, a na Alfi crkla sijalica. samo mi je jedna rec prosla kroz glavu: "simbolicno" :bye:

sta reci kad me vodeci ljudi Alfe oprezno pitaju da li su zaista istina sve one zablude duboko ukorenjene u Srbima vezano za Alfu? :cray:

nema Alfi leba od Delte. nek daju licencu nekome ko ce znati to da ovde proda. setim se Duska Radovica "dajte mi dobro dete pa cete videti kakav sam ja roditelj" pa napravim pandan Delti "dajte nam brend koji se sam prodaje kao alva pa cete videti kakvi smo mi prodavci".

svaka cast kupcima Mita. jos veca pohvala najhrabrijima koji kupuju novu 159, u Delti. nazalost, koliko god se mi borili za Alfu, obican covek u Srbiji ce ipak na kraju poslusati glas rodbine i prijatelja koji ce mu svi u glas mozak probiti sa time da je Alfa svemirski brod koji ce mu samo pare izbiti iz dzepa i nikad nece moci da je proda, pa ce ako treba svi da daju i vece pare samo da se kupi npr. Passat. nema veze sto nema nikakvu opremu nema ni klimu nema ni motor dovoljno jak da taj pasat moze da ide kako treba, nista nije to bitno. covek je uhvatio **** za onu stvar, dosegao raj, kupio san snova svakog normalnog Srbina. svi ce da mu zavide i da ga tapsu po ramenu uz osmeh i reci bravo, bravo...

da ne pominjem shok kad sam citao ovde na forumu scenu iz Delte kad prodavac Alfi pita kupca (inace vec zagrejanog na Alfe): "a da vi ipak pogledate BMW?"
Korisnikov avatar
Mique
Contact:
Garaža: Mercedes GL500 4Matic
Audi TT Quattro
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd - Žarkovo
Postovi: 2342
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 9:09 am

Re: >>Sledi svoje srce<<

Pon Sep 21, 2009 10:59 am

Joj Deki sve sto si napisao je nazalost surova i tuzna istina :( Delta se setila da tek cetiri godine nakon izbacivanja 159 krenu da ga malo vise promovisu a auto je toliko lep da su ljudi po Delta sitiju mislili da je to alfin najnoviji model.Paradoksalno je to da 159 koji je mnogo bolji auto od 156 se mnogo lose prodaje u osnosu na stari model,a opet sve je reklami jer da 156 nije bio auto godine i da ga nisu tako dobro promovisali ne bi ni njena prodaja bila tako dobra.A opet za jedan faktor utice na losu prodaju a to je Deltin bezobrazno skup servis.Ja se samo nadam da ce ovakvih akcija biti vise i da ce konacno krenuti njena prodaja!!!
Postoje 2 vrste telefona : Nokia i ostali
Postoje 2 vrste konzola : Sony i ostali
Postoje 2 vrste automobila : Alfa i ostali
Korisnikov avatar
SCHUMACHER
Garaža: Ex ALFA ROMEO 155 2.0 8V T.SPARK
Ex ALFA ROMEO 145 1.4 16V T.SPARK
ALFA ROMEO 155 2.0 16V T.SPARK
ALFA ROMEO 156 1.9 JTD
ALFA ROMEO 166 2.4 JTD
ALFA ROMEO 166 3.0 V6 24V
Lokacija: PODGORICA
Lokacija: PODGORICA
Postovi: 3944
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 11:54 am

Re: >>Sledi svoje srce<<

Pon Sep 21, 2009 12:59 pm

Ja sam drugovoj firmi "reklamirao" 147 redizajn za sluzbeno auto,htjeli par komada,nalozili se ko jazavci,da bi ovaj iz Delte rekao:Sta mislite o BMW-u serije 1?
Mislim da su ih narucili...
Alfi bi neko trebalo da posalje pismo u kom ce biti do detalja opisano kako ih "ovi" promovisu...
A pokusacu da slikam "ovlasceni servis" grupe FIAT-ALFA-LANCIA u Podgorici...
Zamislite najgoru garazu,i dva jos gora i prljavija radnika...e ova je gora od te sto ste zamislili...
Isto se desilo kad su moji brat i sestra od tetke kupovali nova kola,ja im "otvaram glavu" sa 147 Maranello,posli ljudi do Delte,nakon sat vremena vracaju se presrecni-kupili KIA-e...Toliko o Delti i nihovoj pozrtvovanosti...

Mom kumu je direktor zavrsio da kupi auto i da mu ga ovaj otplacuje kako hoce,ali pod uslovom da nije Alfa...Na kraju mu je nasao neku g4 tdi,stvarno kao novu,ali...

Sta znam,meni je milije da manje naroda kupuje Alfe...To nije Alfa kad je svako vozi,ovako smo posebni...
A i mi Alfisti smo cudni ljudi:Smeta nam kad se slabo prodaju Alfe,a ponosni smo sto ih se ne vozi puno...
"Tresu se soliteri,
jer mi smo bombarderi,
kolaju po prasini
price o zloj masini".
Korisnikov avatar
starac vujadin
Contact:
Garaža: Laguna Coupe, Smart
Lokacija: Stari grad
Lokacija: Stari grad
Postovi: 4320
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 6:27 pm

Re: >>Sledi svoje srce<<

Pon Sep 21, 2009 1:06 pm

Delta razmislja (i pregovara) da ustupi zastupnistvo Fiata i grupe nekome drugome...videcemo relativno uskoro sta ce biti.

To sto su stavili jedan primerak u trzni centar preko puta je najmanje sto su mogli da urade.
Acqua-Olio-Benzina
Korisnikov avatar
SCHUMACHER
Garaža: Ex ALFA ROMEO 155 2.0 8V T.SPARK
Ex ALFA ROMEO 145 1.4 16V T.SPARK
ALFA ROMEO 155 2.0 16V T.SPARK
ALFA ROMEO 156 1.9 JTD
ALFA ROMEO 166 2.4 JTD
ALFA ROMEO 166 3.0 V6 24V
Lokacija: PODGORICA
Lokacija: PODGORICA
Postovi: 3944
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 11:54 am

Re: >>Sledi svoje srce<<

Pon Sep 21, 2009 1:19 pm

I neka micu onog Andreja vise...Pegla ga covjek sa Vektrom starom 15 godina...
"Tresu se soliteri,
jer mi smo bombarderi,
kolaju po prasini
price o zloj masini".
Korisnikov avatar
unico-re
Garaža: Alfa Romeo 147 1.9 jtd
Lokacija: Novi Beograd
Postovi: 44
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 3:59 pm

Re: >>Sledi svoje srce<<

Pon Sep 21, 2009 4:19 pm

Ispred Delte kao eksponat nikad nije bila izlozena nijedna Alfa,uvek su mesta zauzimali Fiata-ovi i Hondini automobili i tek su pre 2,3 meseca ljudi iz Delte stavili 159-ku ispred,tako da normalan covek nije ni mogao da zna da se unutar Delte nalaze Alfini modeli,sramota...a da ne pricamo o tome sto je Deki rekao da jedino Alfin znak ne svetli uvece na onoj velikoj reklami...Bio sam u Delti pre mesec dana i mogu vam reci prijatno sam se iznenadio kada sam video neke Lancia modele,koja uzgred nije prodala ni jedan automobil od pocetka ove godine u Srbiji,a verujte mi da ima stvarno super modela,samo fali dobar marketing...Sto se nase Alfe tice ni tu stvari nisu mnogo bolje ako se izuzme prodaja Mita,ali sta je tu je,navikli smo mi Alfisti na takve stvari u Srbiji kad je marketing nase omiljene marke u pitanju...ali verujte mi da nam ne treba bolja reklama od nas samih,kamo srece da drugi vole svoje ljubimice kao sto mi volimo ALFU!!!
Korisnikov avatar
Mique
Contact:
Garaža: Mercedes GL500 4Matic
Audi TT Quattro
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd - Žarkovo
Postovi: 2342
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 9:09 am

Re: >>Sledi svoje srce<<

Pon Sep 21, 2009 11:16 pm

Meni kada sam bio pre par prodavac u salonu kaze da su im prodate sve Delte i to nekoj firmi i da su jos dve narucene ali i da je cena bila isto neka bagatelna.Starce ja mislim da oni fiatovo zastuspnistvo nece prepustiti nikome jer im je Fiat zlatna koka zbog velike prodaje Punta iz Kragujevca koji ide preko njih.A sve bi bilo dobro da se Lancia i Alfa prepuste nekome ko ce tome posvetiti vise paznje. :wave: ;)
Postoje 2 vrste telefona : Nokia i ostali
Postoje 2 vrste konzola : Sony i ostali
Postoje 2 vrste automobila : Alfa i ostali
Korisnikov avatar
starac vujadin
Contact:
Garaža: Laguna Coupe, Smart
Lokacija: Stari grad
Lokacija: Stari grad
Postovi: 4320
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 6:27 pm

Re: >>Sledi svoje srce<<

Uto Sep 22, 2009 2:12 pm

Njima je zlatna koka jedino prodaja Fiatovih dostavnih vozila i dranje na odrzavanju istih. Sve ostalo im je smaracina, ukljucujuci i prodaju Punta. Kao sto rekoh razmisljaju, cak i pregovaraju, ali jos je suvise rano za odluke.
Acqua-Olio-Benzina
SHQ
Postovi: 224
Pridružio se: Pet Sep 11, 2009 3:36 am

Re: >>Sledi svoje srce<<

Uto Sep 22, 2009 2:38 pm

Crvenu 159-ku isto 1.9 JTDm su proslog septembra promovisali u Delta City-u, isto je bilo gomila ljudi oko nje, ne cudim se, s'obzirom kako je izgledala...
Sta znam,meni je milije da manje naroda kupuje Alfe...To nije Alfa kad je svako vozi,ovako smo posebni...
A i mi Alfisti smo cudni ljudi:Smeta nam kad se slabo prodaju Alfe,a ponosni smo sto ih se ne vozi puno...
Heh :) i meni isto... ma ne mogu ni da zamislim kako bi to bilo kada bi svako vozio Alfu...

Sa profesionalne tacke gledista uopste mi nije jasno zasto Alfa Romeo ne oduzme Delti zastupnistvo. Mislim nije mi jasno kakvim se sve pricama u Delti sluze da bi zadrzali Alfu koju ponovo uopste ne prodaju. Pa do skoro nije postojao ni sajt alfaromeo.rs
Ja razumem i to (ako je istina) da su vece marze kod BMW-a i Honde, ali cemu onda drzanje zastpunistva za Alfa Romeo? Radi prestiza?
Snoopy
Postovi: 17
Pridružio se: Sre Apr 22, 2009 6:04 pm

Re: >>Sledi svoje srce<<

Pon Sep 28, 2009 12:47 am

Uh pa ovo je ponuda stoleca !!!!!! Da li je prodata ???

Povratak na “Alfa Romeo Nuova Razza”