Alfa Mi.To - zvanicne slike

Alfa Romeo MiTo forum | Alfa Romeo Giulietta forum | 4C | GIULIA | Prototipi
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Jul 03, 2008 1:41 am

dekideki vozio sam MiTo na prezentaciji ;)

Ev jedna slikica od mene...
Slika

starac vujadin meni se DNA svidja i najsportskiji mod, bez toga bi se trazila .srednja vrijednost. izmedju Normal i Dynamic, koja bi garant bila losija od Dynamic moda.

stefan123 ja sam vozao ovog dizela od 120 KS (nekih 60-ak km) i pravo je ljen, no ovi sto su probali benzinca, rekose mi da isto ne impresionira. Kako sam osjetio moc tog motora u novom Fiat Bravu, nije mi tesko povjerovati u to. Mislim kad se ova masina iz Brava usporedi sa 1.6 Turbakom u Peugeotu 308, razlika je dirasticna, i u odzivu na gas i u tome kako auti vuku. Rekao bi covjek po osjecaju da je Peugeot jaci bar 30 KS.

Uglavnom MiTo u pocetku dolazi sa 3 motora, osnovni 1.4 MPI sa 78 KS - taj garant ne ide s mjesta, ovaj dizel koji je isto poljen i taj najjaci benzinac sa 155 KS - za koji nisam siguran da je ljen, al nisam ni optimistican po dosadasnjem druzenju sa tim motorom u drugom autu. Mozda uskoro provozam i MiTo sa tim benzinskim TB motorom, pa ak bude dojam drugaciji, javljam... :mrgreen:
Korisnikov avatar
Markoni147
Garaža: Ford Fiesta ST
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 1857
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 6:22 pm

Sre Okt 29, 2008 10:55 am

Imacu prilike sutra malo bolje da se upoznam sa MiTom bekrijom pa javljam impresije...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Okt 29, 2008 12:52 pm

Probao ga jutros, nisam neki extra ljubitelj Alfe, ali od ovog modela ce definitivno nesto da se promeni. :cool
Korisnikov avatar
Markoni147
Garaža: Ford Fiesta ST
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 1857
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 6:22 pm

Sre Okt 29, 2008 12:53 pm

Na gore ili bolje? ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Okt 29, 2008 1:16 pm

Na bolje naravno.
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Sre Okt 29, 2008 2:42 pm

Pozvani smo 11.12.2008. na zvanicnu promociju MI.Ta.
Clanovi iz Beograda ce verovatno biti pozvani od strane Delte, a ja sam poslao spisak NS clanova koji ce ici, posto je danas bio poslednji dan za prijave ;)
Korisnikov avatar
Markoni147
Garaža: Ford Fiesta ST
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 1857
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 6:22 pm

Čet Okt 30, 2008 12:15 pm

Slika

Slika

Slika

Slika


;)

Bice jos slika...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Okt 30, 2008 5:55 pm

Slika

Slika
Dexy
Postovi: 0
Pridružio se: Ned Nov 23, 2008 3:36 pm

Pet Okt 31, 2008 6:57 pm

Bio sam pozvan od Delta Auta u sredu da probam Mi.To, ali nazalost zbog obaveza nisam stigao.... sledeca sansa ce biti sledece nedelje, verovatno ponedeljak...nakon voznje javljam utiske i postavljam slike.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Nov 01, 2008 12:08 am

ne znam nesto mi se ne ne dopada MiTo.. ne mogu da definisem ali jednostavno mi nije lep.... uglavnom prednjica nesto kao da je razrok...
Korisnikov avatar
speedfreak968
Garaža: :
'07. AR 159 SW JTDm
'03. Peug 206 XS 1.6 16v
ex '96. AR 146 ti
ex '98. AR 156 2.0 TS
ex '02. AR 156 2.5 V6 24v
ex '04. AR 156 SW ti
Lokacija: Bgd
Lokacija: Cinecittà, Belgrado
Postovi: 2510
Pridružio se: Uto Nov 25, 2008 10:52 am

Sub Nov 01, 2008 2:37 pm

Sasha napisao:Pozvani smo 11.12.2008. na zvanicnu promociju MI.Ta.
Clanovi iz Beograda ce verovatno biti pozvani od strane Delte, a ja sam poslao spisak NS clanova koji ce ici, posto je danas bio poslednji dan za prijave ;)
Pozvani? Kako, gde? Na mobilni? Fixni? Kucnu adresu? Kako, kako???
Slika
If everything seems under control, you're just not going fast enough.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Nov 01, 2008 2:45 pm

Ja sam sedeo u MiTo-u jos u junu u Milanu, nazalost, ne i vozio. Mnogo gotivan autic koji ce se posebno dopasti zenskoj populaciji.
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Ned Nov 02, 2008 1:08 pm

@speedfreak
Preko dilera iz NS-a.
Korisnikov avatar
Markoni147
Garaža: Ford Fiesta ST
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 1857
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 6:22 pm

Pon Nov 03, 2008 9:28 am

Evo slika...

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Auto ne znam kako bih opisao... Ima stvarno prelepe detalje, ali sveukupno gledano nekako je visok i uzak pa ne odaje utisak .stamenosti. Cak mi Grande Punto Sport deluje .cvrsce.... Enterijer lep osim rucice menjaca koja je odvratna kao i CD koji ima 5 dugmica i ruzan displej. Ono sto me je najvise odusevilo to sto auto ima pravi Alfin zvuk... A kljuc... Prica za sebe...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Nov 03, 2008 9:18 pm

joj kako je ruzan! skocio kao neki jarac! hahaha

lep font brojeva na obrtaljci! intrensantan volan... :?
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Nov 03, 2008 10:05 pm

Meni je ovo defitivno sladak autić.Upravo teram kuma da ga obavezno kupi sinu, ne zato što je ljubitelj Alfe, već zato što mu je(kumu) pravo ime MITO!
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Nov 03, 2008 10:49 pm

Evo do mene crvena. Najteze mi je bilo da svarim ove buljave farove. Inace, mnogo sladak autic.


Slika

Slika

Slika

Inace, zanimljiva polizia stradale...159 2.4 JTDm, pa im ti pobegni, ako mozes...

Slika
Dexy
Postovi: 0
Pridružio se: Ned Nov 23, 2008 3:36 pm

Uto Nov 04, 2008 9:02 pm

Eto uspeh i ja danas da vidim MiTo uzivo, pa i da se provozam par metara.
Generalni utisak, jako simpatican auto, za grad prava sprava ,bar ova turbo Benzina :lool:
Vidi se da ima dosta Fiat gena, ali je definitivno Alfa.
Da li bi ga posedovao? Daaaa! U crvenoj boji!
Prednji kraj jeste malo cudan, ali mnogo sve to bolje izgleda uzivo nego na slikama. Unutrasnjost je jako lepo dizajnirana sa dosta lepih Alfa detalja, ali se vidi da je niza klasa po koriscenim materijalima. Motor, e to je ono gde je srce u pravu, zvuk je Alfa definitivno, prilicno rafiniran, prosto tera da ga vrtis.

Zelim ovom prilikom da se zahvalim Igoru na pozivu i sansi da auto vidim uzivo pre zvanicne promocije, a nadam se da ce biti i prilike za neku voznju.

Povratak na “Alfa Romeo Nuova Razza”