AR 149, 169, Junior, 8c Competizione i drugi! Sta mislite?

Alfa Romeo MiTo forum | Alfa Romeo Giulietta forum | 4C | GIULIA | Prototipi
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Jul 15, 2008 3:27 pm

Naravno da ima cenu, a bice sve veca sa vremenom. Kostala je oko 150 000 eura...
Zanimljivo je kako i poslednje uporiste pada, ono sto je bilo oduvek simbol, upravljivost i brzina vec odavno ne stoji kao argument za, a ostale su ove decije bolesti, u manjoj meri istina, ali ipak su prisutne. Sta je ostalo do design, a sa pojavom Mi.To i to pocinje da bude jedno veliko pitanje... ;)
Korisnikov avatar
motion
Postovi: 243
Pridružio se: Ned Nov 23, 2008 11:55 am

Čet Sep 04, 2008 8:58 am

Pozdrav drugari naisao sam na dve slike Alfe Giulie koja se planira za 2011. god. a zamenila bi Alfu 159.

http://www.postimage.org/image.php?v=gxJrqJS

i

http://www.postimage.org/image.php?v=gxJrNb9

Iskreno, meni se mnogo vise svidja prva verzija.

Sta vi mislite?

Inace, kako kazu na netu, auto se razvija u saradnji sa Maseratijem i trebao bi da ima pogon na zadnje tockove.
"...owning an Alfa is a portal through which all petrolheads must pass if they genuinely want to know what it is that differentiates a car from a toaster or a washing machine" by Jeremy Clarckson (da je srbin zvao bi se Jeremija)
E_K_V
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 156 2.4JTD
Alfa Romeo 159 1.9JTDm
Lokacija: Podgorica
Postovi: 215
Pridružio se: Ned Nov 23, 2008 5:15 pm

Čet Sep 04, 2008 10:35 am

ova prva verzija je super...ali zato ova druga :shock: :? je li se ovo neko sprdao???
Korisnikov avatar
QV lale
Contact:
Garaža: Alfe & Lancie
Lokacija: Zrenjanin - Klek
Postovi: 1023
Pridružio se: Sub Nov 15, 2008 7:26 pm

Čet Sep 04, 2008 11:41 am

U prethodnom SAT-ovom broju je izasla na naslovnoj strani Alfa Giulia!
Uglavnom ,predivna je! Ali bukvalno! Nesto poput 159 znaci auto koji ce svakom biti lep...uglavnom ja verujem da ce biti nesto od toga jer text koji su objavili nije ni malo zanemarljiv nekih 3,4 strane...Uglavnom bice FWD :mad: :mad: :mad: Dok ce 169 koja je najavljena za mislim 2010 biti RWD..Ono...prednji kraj(farovi,branici) su isti kao na Mito i 8c...
Najavili su i 149..koja ce isto biti FWD
Zatim,izgleda da postoji neka mogucnost da BMW i ALFA dele Platformu!?? Naime Mini i MiTo ce imati neke kombinacije...Ako neko zeli detaljnije,mogu da prepisem,nije greda!
Slika
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Sep 08, 2008 12:41 am

da ali prva varijanta je fotosop jednog entuzijaste, a druga je neki frankenstajn....

a na sajtu sa kog je potekla ta prva slika pise da alfa namerava da samo buduci 149 i mito imaju FWD a giulia i 169 zadnju, cak je spomenuto da se razvija posebna platforma, ali to su sve samo nadadjanja..... niko nista ne zna, a fabrika naravno cuti
Korisnikov avatar
dekideki
Drug Član
Drug Član
Garaža: 2001. Alfa Romeo 156 2.0 16V
Lokacija: Cukarica
Lokacija: Beograd
Postovi: 4465
Pridružio se: Sub Nov 15, 2008 7:11 pm

Čet Okt 02, 2008 10:54 pm

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Charlee napisao:Nasljednik modela 147, trenutno znan pod oznakom 149, će najvjerojatnije dobiti .pravo. ime, a na njegov izgled presudan će utjecaj učiniti model 8C Competizione

Na priloženoj slici možete vidjeti najnoviji render konačnog izgleda produkcijske izvedbe nasljednika modela 147. Za njegov nastanak zaslužan je talijanski portal OmniAuto, a utjecaj modela 8C je više no očit. Inače, o novoj Alfi znamo kako će biti predstavljena na frankfurtskom auto salonu u jesen sljedeće godine, a novitet će se temeljiti na novoj platformi pod oznakom C-Evo.

Nedavno predstavljeni Mi.To će zamijeniti izvedbu s trima vratima pa će nova Alfa 149 biti dostupna samo u izvedbi s petorim vratima, a svojom opremom, motorizacijom i voznim svojstvima bi trebao ciljati više od svog prethodnika. Također saznajemo kako će novi dio opcijske opreme novog modela 149 biti i pogon na sva četiri kotača, dok će naravno pogon na prednje kotače činiti standardnu ponudu.
Izvor: autonet.hr
Slike: OmniAuto.it
Korisnikov avatar
speedfreak968
Garaža: :
'07. AR 159 SW JTDm
'03. Peug 206 XS 1.6 16v
ex '96. AR 146 ti
ex '98. AR 156 2.0 TS
ex '02. AR 156 2.5 V6 24v
ex '04. AR 156 SW ti
Lokacija: Bgd
Lokacija: Cinecittà, Belgrado
Postovi: 2510
Pridružio se: Uto Nov 25, 2008 10:52 am

Uto Okt 21, 2008 5:27 pm

josh malo slika .naslednice.... meni se ovo zaista svidja... pa josh ako ostanu i ovi difuzori, pa duple cevke... uff...

Slika

Slika


Slika
Slika
If everything seems under control, you're just not going fast enough.

Povratak na “Alfa Romeo Nuova Razza”