Zamena retrovizora Giulietta

Tehnička pitanja i odgovori. Održavanje, servisiranje i eksploatacija za sve modele.
Korisnikov avatar
milanovicbranko89
rookie
Contact:
Garaža: Giulietta 1.4 MultiAir TCT
Lokacija: Beograd
Postovi: 3
Pridružio se: Sub Apr 14, 2018 3:37 pm

Zamena retrovizora Giulietta

Pon Sep 21, 2020 1:38 pm

Pozdrav svima,
novi sam na forumu, pre svega veliki pozdrav za sve Alfiste! :arflag

Izvinjavam se ukoliko pokrecem temu koja vec negde postoji na forumu.

Imam pitanje u vezi zamene retrovizora na mojoj Giulietti, slomio sam levi (vozacki) retrovizor, pa sam u potrazi delova naisao na obicne (kao moje) i elektricne sklopive retrovizore, pa me interesuje da li mogu da se ugrade sklopivi retrovizori na model koji to nije imao u svojoj opremi? Da znam da li vredi potrositi dodatni novac na to ukoliko ne postoji nacin da to funcionise nakon ugradnje.

I dodatno pitanje, da li neko zna ima li razlike izmedju retrovizora kod giulietta sa desnim volanom, pre svega u smislu dimenzije, da li mogu da se normalno koriste na modelu sa levim volanom? Pitam posto mi na jednom otpadu nude retrovizore sa engleske Giuliette.

Hvala,
Branko
:quadrifoglio
Korisnikov avatar
milosnbgd
Drug Član
Drug Član
Garaža: c204, SLK
Lokacija: Beograd
Postovi: 2144
Pridružio se: Uto Sep 20, 2016 2:23 pm

Re: Zamena retrovizora Giulietta

Pon Sep 21, 2020 3:30 pm

Pozdrav i tebi i dobrodosao na forum. Nadam se da ces ostati aktivan, a ne kao vecina postaviti pitanje i odleprsati.
Prvo pitanje - moguce je ubaciti i elektrosklopive, s tim sto ti za to treba drugaciji vozacki tapacir na vratima, kao i da u dijagnostici 'krstis' novi upgrade.
Drugo pitanje - ne bi trebalo da su razliciti sa Engleza.
Trece, hint - isti su ti retrovizori za Mito, 159 i Giuliettu. I Maserati GranTurismo, ali tesko da ces sa njega skidati :D
ALFAFORZAITALIA
Korisnikov avatar
milanovicbranko89
rookie
Contact:
Garaža: Giulietta 1.4 MultiAir TCT
Lokacija: Beograd
Postovi: 3
Pridružio se: Sub Apr 14, 2018 3:37 pm

Re: Zamena retrovizora Giulietta

Pon Sep 21, 2020 3:42 pm

milosnbgd napisao: Trece, hint - isti su ti retrovizori za Mito, 159 i Giuliettu. I Maserati GranTurismo, ali tesko da ces sa njega skidati :D
Hahaha, hvala za ovaj hint, slatko me nasmeja za Masseratija :lol: :lol: :lol:

Naravno, planiram da budem aktivan, uskoro kacim i slike auta da se predstavim, red bi bio :arflag

Hvala za brz odgovor

Povratak na “Area Servizio”