Bugarska (skup Italo grupacije)

Alfisti and Alfa Romeo clubs, welcome! Please feel free to introduce your club and inform us about your events!
Ostali skupovi kod nas i u inostranstvu.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Bugarska (skup Italo grupacije)

Sub Okt 22, 2005 2:02 pm

Procitajte ovo :

http://www.italiaspeed.com/2005/cars/al ... /2210.html

[size=]Title edit by killaz[/size]
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Sub Okt 22, 2005 2:35 pm

Vidi ti Bugare, respect, samo pogledaj kakve sponzore imaju ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Okt 22, 2005 2:56 pm

Bugari su uvek bili ozbiljni u tim stvarima posecivao sam par relija tamo i stvarno izgledaju profi sto se tice organizacije i takmicara,tako da me i ovo sa Alfom uopste ne cudi
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Sub Okt 22, 2005 3:11 pm

Ovo im je bio skup cele Italo grupacije... Stvarno su jaki! Bice i u Srbiji sluha - kad bude para, naravno.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Okt 22, 2005 3:42 pm

Super skup....steta sto takvog necega nema kod nas :(

Steta najvise iz tog razloga sto italijanski automobili nisu ni priblizno brojni ni popularni u Bugarskoj, kao kod nas.
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Sub Okt 22, 2005 6:33 pm

Eh brabuse... Skupovi se deshavaju, ali jbga. Nekima je mnogo i 100 km da predju - poslednji skup u Kragujevcu niko iz Nisha nije posetio... Eto toliko se "vole" Italijani kod nas, a u Bugarskoj kao shto vidish - ne voli.
Korisnikov avatar
speedfreak968
Garaža: :
'07. AR 159 SW JTDm
'03. Peug 206 XS 1.6 16v
ex '96. AR 146 ti
ex '98. AR 156 2.0 TS
ex '02. AR 156 2.5 V6 24v
ex '04. AR 156 SW ti
Lokacija: Bgd
Lokacija: Cinecittà, Belgrado
Postovi: 2510
Pridružio se: Uto Nov 25, 2008 10:52 am

Ned Okt 23, 2005 1:03 am

uff... da pozelenis... sponzori, pa promocija Grande Punta, pa 159-ka... pa tete :shock: prosto ne mogu da zamislim da bi se Delta otvorila za tako nesto... Ono - "...n-ti skup alfista Srbije odrzan je tad i tad, tu i tu pod pokroviteljstvom generalnog zastupnika grupacije Fiat za SCG..." No way hose... :(
Slika
If everything seems under control, you're just not going fast enough.
Korisnikov avatar
starac vujadin
Contact:
Garaža: Laguna Coupe, Smart
Lokacija: Stari grad
Lokacija: Stari grad
Postovi: 4320
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 6:27 pm

Ned Okt 23, 2005 12:44 pm

ovo je bilo napisano jos pre...pa sam premestio

Ne verujem da su u Bugarskoj Alfe brojnije nego kod nas. Mi smo Alfe mogli da kupimo pre skoro 40 godina u Jugoslaviji (u Beogradu je prvo mesto bilo u Krunskoj ulici), a vise Alfi od Srbije u okruzenju je bilo jedino u Sloveniji...vaznije od toga je cinjenica sto je za to vreme stvorena odredjena tradicija Alfe kod nas, dok Bugari do pre 15 godina skoro da nisu znali za Alfu. No, sve se menja ("i mi smo jeli viljuskom kada su Englezi prstima..."), i ne sumnjam da su oni vise napredovali po tom pitanju, ali po broju kola nas sigurno nisu stigli. Odgovor zasto je u Bugarskoj napravljena uspesna promocija sigurno lezi u necem drugom, ali to je neka druga tema. Na toj promociji nisam video nijedan auto, sem 159, koji ne postoji kod nas...Ima i ovde GT juniora, Berlina, Guilia, Alfetta...novih Alfi, ima i 156 gta, ima i trkackih Alfi, mogla bi kod nas da se napravi 5 puta bolja promocija od ove. Stvar je u povezivanju...
A inace, taj Petko je pravi manijak za Alfe i prisutan na svim evropskim forumima vezanim za Alfe.
Acqua-Olio-Benzina
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Okt 23, 2005 5:24 pm

Skup im je fantastican :cool :cool Evo jednog pitanja svi znamo da su ovde Alfe brojnije i da ima jako puno ljudi koji ih vole i da se ovde moze organizovati skup da bude EXTRA ali kako ih covek moze podstaci da oni dodju na te skupove ??? Da im npr tih 100km ne bude puno da predju da bi dosli??
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Okt 23, 2005 11:24 pm

Ljudi nemama puno vremena , i jedva ponekad stignem i da pogledam sta se desava na sajtu , ali ovo sam morao da ubacim . Pre svega jel me je iznenadio tako veliki broj alfi , jel sam u Bugarskojbio nebrojeno puta i samo sam jednom video jednu , i to totalno raskantanu Alfu , a verujte da kad odem u inostranstvo samo kola gledam .

Drugi razlog je to sto je njihov uvoznik potpuno podrzao manifestacije , pa je cak i prezentacije napravio , a sta rade ove nase slepcine ?????

Pa znate sta ................. kad sam ovo video pozeleno sam ................ i onda ovi supci ( molim moderatore da nebrisu ni jednu moju rec , i ni jedan moj izraz , jel su potpuno opravdani ) , kad neki nas predstavnok ode u Deltu , pricaju tamo neke prazne i bezvezne price .............. ej bre pa ni rokovnike ................. ma bre ni pisljive olovke nam nisu dali , a ne nesto drugo !!!!! Kakva bre podrska s njihove strane ????? Treba jos da im mi pravimo besplatnu reklamu ?!?!?!?!? ................ Dobili su materijal i pare iz italije da rade reklame za alfe , a sta su oni uradili ?????? Pare pokupili , materijal zaturili , i boli ih uvo !!!!!!!!

Kao oni nam daju njihovu moralnu podrsku .................... ma kakvu bre podrsku ?????? Pa oni mogu samo da nam odnemognu svojim imenom ................... nema ni jednog jedinog alfiste koji misli dobro o njima ......................

Ma necu bre vise ni da trosim reci na njih , jel su bezvredni i praznih reci .............. Za njih bi i same pogrde bile vise nego laskanje , i tepanje .

:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
Korisnikov avatar
speedfreak968
Garaža: :
'07. AR 159 SW JTDm
'03. Peug 206 XS 1.6 16v
ex '96. AR 146 ti
ex '98. AR 156 2.0 TS
ex '02. AR 156 2.5 V6 24v
ex '04. AR 156 SW ti
Lokacija: Bgd
Lokacija: Cinecittà, Belgrado
Postovi: 2510
Pridružio se: Uto Nov 25, 2008 10:52 am

Pon Okt 24, 2005 1:06 am

Ma to su bre smradine jedne najobicnije... Samo kinta bato... Brukaju brand totalno...Prvo zaposlili su neke cupi u dopichnjacima, OK lepo za oko ali ima drugih mesta za to, koje poj'ma nemaju sta ih pitam... npr - "Alfa 159???? Izvinite samo da pozovem kolegu..." koji se pojavio pola sata kasnije koji je takodje poceo da lupeta gomilu gluposti... Drugo sve do ovog poslednjeg sajma najslepackiji stand, nikakve hostese, fotokopiran press i pop materijal, nijedan ljudski prospekt, nista, ali nista od ziberzonglica tipa makete, kape, majice... promo materijal???? A jel' se to maze na'leba? uzas... Kupio sam skoro delove tamo u vrednosti od skoro 40.000 dinara i dobio sam na poklon privezak (supacki) za kljuceve... Ma hvala, bas ste zlatni... J*be se njima... Alfu obozavam, Deltu - :mad: :mad: :mad: bljak!!!!!
Slika
If everything seems under control, you're just not going fast enough.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Okt 24, 2005 9:07 am

A jel zna neko italijanski, moze i na engleskom, pa da se obratimo direktno Alfi? Možda bi se onda ne&što promenilo. Od ovih na&ših slepaca nema ni **jega.

Povratak na “Alfa Romeo & Alfisti meetings”